Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

тапицерия за фиатката- откъде???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    тапицерия за фиатката- откъде???

    Здравейте колеги искам да ви попитам откъде мога да закупя тапицерия за седалките на марийката ми, с всички части и подлакътника озад,обшо взето тапицерията да си е за фиат а не универсални които ми предложиха в магазините. Ако някой знае да сподели и да даде малко инфо.Благодаря.
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
    Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

    #2
    Колега , досега не съм видял някъде да продават такава тапицерия дори и комплект. Вариантите са 2 , да отидеш на някоя автоморга и да си намериш от някой ударен фиат , а там ще ги дават със седалките или да отидеш на авто тапицер да ти направи нов салон. Ако не са ти много изтъркани / скъсани може да ти сменят само парчетата, ще излезе по евтино.Тук в Бургас е около 10-15 лв на парче , а салона е минимум 500 лв , зависи от материала.
    Fiat Brava 1.4 12v SX

    Коментар


      #3
      aron666 написа:
      Колега , досега не съм видял някъде да продават такава тапицерия дори и комплект. Вариантите са 2 , да отидеш на някоя автоморга и да си намериш от някой ударен фиат , а там ще ги дават със седалките или да отидеш на авто тапицер да ти направи нов салон. Ако не са ти много изтъркани / скъсани може да ти сменят само парчетата, ще излезе по евтино.Тук в Бургас е около 10-15 лв на парче , а салона е минимум 500 лв , зависи от материала.
      благодаря колега това исках да знам,значи ще трябва да се пооръся
      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
      Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

      Коментар


        #4
        Колега, имам Мареа 2000 20V Weekend, която току що започвам да разпродавам на части. Салона в момента е все още непокътнат. Ако Ви хареса можем да се спазарим на доста по-ниска цена от ктолкото в Бургас. Колата е светло-сив металик, цвета натапицерията е стандартния за този цвят автомобил. Сиво синкав или синкаво сив, кака е по-правилно да се каже не знам. Автомобилът е в Попово - Търговищка област. Телефони за връзка: 0898720632 и 0878720622./Не стоя често и дълго зад компютъра/

        Коментар

        Working...
        X