Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Италианеца-авто-части втора употреба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Дразнители са - сега се обадих, да питам за джанти (понеже един гумаджия ми каза там да питам).При първото позвъняване ми вдигнаха така все едно съм им влезнал неканен в къщата - и преди да си задам въпроса ми затвориха, не знам защо.Втория път нали пак същото, само дето успях да питам, но ми казаха, че джанти не продават.Та ако все пак четат форума (което ме съмнява) ще им дам един безплатен съвет - може да се опитате по-нормално да говорите, защото това само на вас ви вреди.Аз няма да се обадя повече да търся нещо от там, нито ще стъпя, нито ще препоръчам на някой това, а и във форума ще споделя дори - някой казват, че и лошата реклама е реклама - в случая не съм на това мнение.Като цяло мен ме издразни отношението, то е често срещано сред продавачите де...и аз работя с хора, но не си позволявам да изпадам толкова ниско - то е въпрос на възпитание в крайна сметка Поздрави с търговията пожелавам
    FIAT Marea Weekend 1.8 HLX '99

    Коментар


      #17
      да, там са супер долни черни педараси мърлячи и скъпчии. позлвайте морга анкол до враня се намира, отношението е къде-къде, не е тъпканица като при този сач италианеца и имам много повече чаркалаци, като за разлика от оня тези не ти продават огледалото например само с цяла врата, а си свалят както трябва. цените също са по-приемливи и ако нямат нещо може да пробват да го доставят
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар

      Working...
      X