Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиза на "Бобо" в Орландовци ул. София 23

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиза на "Бобо" в Орландовци ул. София 23

    За смяна на гарнитура на глава на 1.6 16 ми искаха 300лв.(това е само за труд) + 150лв. за "ремонт" на главата(шлаиф и евентуално пасване на някой клапан , главата ми е още на колата а по телефона ми поставиха диагноза и цена а и задължително те я носели в шлайф база щото иначе не могли да ми дадат гаранция за свършената работа) , вероятно ако не беше приключил разговора набързо щяха да ми обявят и някоя колосална цифра за самата гарнитура щото всичи освен тях продават боклуци...и масло , филтър и кво ли още не. Един път им сърбах попарата , но вече не...то бива "грабеж" ама тия немат граници , една Мареа струва 2000лв. вече и пак нема кой да ги купува а тия искат 600-700лв. за гарнитура на глава. Знам че ше се намери някой "философ" да се опита да ме убеди че едва ли не цените са нормални щото еди-къдеси струвало повече или той е платил толко и е мн. доволен...та предварително да му кажа : "ходи се таковай". А на ония алчни мародери им пожелавам "успешен фалит през настъпващата финансова криза".

    #2
    На един приятел в София са му сменили гарнитура на глава на Астра 1.6 общо части + труд за 250лв. Като е правена и промивка на двигателя защото беше умешало маслото с антифриза и станала бозата.Имам само телефон на сервиза - 0887655099-ToshkoНа външен вид сервиза не вдъхвал доверие, но свършили работата много добре.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      В кварталния сервиз ми обявиха за шлайфане,гарнитура и клапани-300 лева материали и труд.Но не се наложи(слава Богу) ,не знам как работят.

      Коментар


        #4
        ам така е тук- много обичат гарнитурите на глави. ем комплект мисля ще вземат по-малко ама не ги знам кво им е качеството. иначе след като ме излъгаха с едни носачи аз не стъпвам
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          pakumba написа:
          ам така е тук- много обичат гарнитурите на глави. ем комплект мисля ще вземат по-малко ама не ги знам кво им е качеството. иначе след като ме излъгаха с едни носачи аз не стъпвам
          М-Комплект съм ги "уволнил" отдавна .

          Коментар


            #6
            Клегата kluchar скоро прави гарнитура.Нека каже колко му взеха?
            И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

            Коментар


              #7
              MartoModev написа:
              Клегата kluchar скоро прави гарнитура.Нека каже колко му взеха?
              Нека?

              Коментар


                #8
                Re: Сервиза на "Бобо" в Орландовци ул. София 23

                snaiperisto написа:
                За смяна на гарнитура на глава на 1.6 16 ми искаха 300лв.(това е само за труд) + 150лв. за "ремонт" на главата(шлаиф и евентуално пасване на някой клапан , главата ми е още на колата а по телефона ми поставиха диагноза и цена а и задължително те я носели в шлайф база щото иначе не могли да ми дадат гаранция за свършената работа) , вероятно ако не беше приключил разговора набързо щяха да ми обявят и някоя колосална цифра за самата гарнитура щото всичи освен тях продават боклуци...и масло , филтър и кво ли още не. Един път им сърбах попарата , но вече не...то бива "грабеж" ама тия немат граници , една Мареа струва 2000лв. вече и пак нема кой да ги купува а тия искат 600-700лв. за гарнитура на глава. Знам че ше се намери някой "философ" да се опита да ме убеди че едва ли не цените са нормални щото еди-къдеси струвало повече или той е платил толко и е мн. доволен...та предварително да му кажа : "ходи се таковай". А на ония алчни мародери им пожелавам "успешен фалит през настъпващата финансова криза".
                Tи знаеш ли как се сваля главата на тоя мотор първо помисли,пък после пиши За ремонта на главата е нормално,така и така се сваля П.С.Такива изказвания за фалити са доста крайни си мисля
                Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                Ventura garage

                Коментар


                  #9
                  Re: Сервиза на "Бобо" в Орландовци ул. София 23

                  [quote="Mury"]
                  snaiperisto написа:
                  За смяна на гарнитура на глава на 1.6 16 ми искаха 300лв.(това е само за труд) + 150лв. за "ремонт" на главата(шлаиф и евентуално пасване на някой клапан , главата ми е още на колата а по телефона ми поставиха диагноза и цена а и задължително те я носели в шлайф база щото иначе не могли да ми дадат гаранция за свършената работа) , вероятно ако не беше приключил разговора набързо щяха да ми обявят и някоя колосална цифра за самата гарнитура щото всичи освен тях продават боклуци...и масло , филтър и кво ли още не. Един път им сърбах попарата , но вече не...то бива "грабеж" ама тия немат граници , една Мареа струва 2000лв. вече и пак нема кой да ги купува а тия искат 600-700лв. за гарнитура на глава. Знам че ше се намери някой "философ" да се опита да ме убеди че едва ли не цените са нормални щото еди-къдеси струвало повече или той е платил толко и е мн. доволен...та предварително да му кажа : "ходи се таковай". А на ония алчни мародери им пожелавам "успешен фалит през настъпващата финансова криза".
                  Tи знаеш ли как се сваля главата на тоя мотор първо помисли,пък после пиши За ремонта на главата е нормално,така и така се сваля П.С.Такива изказвания за фалити са доста крайни си мисля [/quotСкоро имах такъв ремонт, знаем как се сваля главата, и то няколко пъти как се сваля главата! Такава цифра обаче НЯМА!
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                  Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                  Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                  Коментар


                    #10
                    Re: Сервиза на "Бобо" в Орландовци ул. София 23

                    Mury написа:
                    snaiperisto написа:
                    За смяна на гарнитура на глава на 1.6 16 ми искаха 300лв.(това е само за труд) + 150лв. за "ремонт" на главата(шлаиф и евентуално пасване на някой клапан , главата ми е още на колата а по телефона ми поставиха диагноза и цена а и задължително те я носели в шлайф база щото иначе не могли да ми дадат гаранция за свършената работа) , вероятно ако не беше приключил разговора набързо щяха да ми обявят и някоя колосална цифра за самата гарнитура щото всичи освен тях продават боклуци...и масло , филтър и кво ли още не. Един път им сърбах попарата , но вече не...то бива "грабеж" ама тия немат граници , една Мареа струва 2000лв. вече и пак нема кой да ги купува а тия искат 600-700лв. за гарнитура на глава. Знам че ше се намери някой "философ" да се опита да ме убеди че едва ли не цените са нормални щото еди-къдеси струвало повече или той е платил толко и е мн. доволен...та предварително да му кажа : "ходи се таковай". А на ония алчни мародери им пожелавам "успешен фалит през настъпващата финансова криза".
                    Tи знаеш ли как се сваля главата на тоя мотор първо помисли,пък после пиши За ремонта на главата е нормално,така и така се сваля П.С.Такива изказвания за фалити са доста крайни си мисля
                    Мене ли ме питаш как се сваля глава бе ? Аз да не съм от "Левуново" , свалил съм достатъчно глави и знам , затова ме е яд когато се опитват да "свалят" моята. И вероятно ще ме питаш : "що бе , дървен тарикат , не си я смениш сам"...та направо да ти кажа : "щото , разбираш ли , нямам необходимите инструменти за зацепване на валовете" ... ама това на тебе нищо не ти говори щото едвали си технически достатъчно грамотен щом ти се виждат реални 300лв. за труд. А за ремонта на главата - това е изнудване , ако аз си я занеса в шлайф базата за да ми я направят ще ми струва около 80лв. , ако те я занесат ще платят по-малко от мене а аз трябва да платя на тях-150лв. , е ква е тая работа? Да не съм "балък"? Закарах си колата в кв.Даскалово в Перник при човек на когото смятам че мога да имам достатъчно доверие и има въпросните специфични инструменти и ще му платя 150лв. за труд (което не смятам че е ефтино) и утре ще си нося сам главата в базата в "Княжево"...па после ще ви информирам за цената на ремонта.

                    Коментар


                      #11
                      Re: Сервиза на "Бобо" в Орландовци ул. София 23

                      snaiperisto написа:
                      Mury написа:
                      snaiperisto написа:
                      За смяна на гарнитура на глава на 1.6 16 ми искаха 300лв.(това е само за труд) + 150лв. за "ремонт" на главата(шлаиф и евентуално пасване на някой клапан , главата ми е още на колата а по телефона ми поставиха диагноза и цена а и задължително те я носели в шлайф база щото иначе не могли да ми дадат гаранция за свършената работа) , вероятно ако не беше приключил разговора набързо щяха да ми обявят и някоя колосална цифра за самата гарнитура щото всичи освен тях продават боклуци...и масло , филтър и кво ли още не. Един път им сърбах попарата , но вече не...то бива "грабеж" ама тия немат граници , една Мареа струва 2000лв. вече и пак нема кой да ги купува а тия искат 600-700лв. за гарнитура на глава. Знам че ше се намери някой "философ" да се опита да ме убеди че едва ли не цените са нормални щото еди-къдеси струвало повече или той е платил толко и е мн. доволен...та предварително да му кажа : "ходи се таковай". А на ония алчни мародери им пожелавам "успешен фалит през настъпващата финансова криза".
                      Tи знаеш ли как се сваля главата на тоя мотор първо помисли,пък после пиши За ремонта на главата е нормално,така и така се сваля П.С.Такива изказвания за фалити са доста крайни си мисля
                      Мене ли ме питаш как се сваля глава бе ? Аз да не съм от "Левуново" , свалил съм достатъчно глави и знам , затова ме е яд когато се опитват да "свалят" моята. И вероятно ще ме питаш : "що бе , дървен тарикат , не си я смениш сам"...та направо да ти кажа : "щото , разбираш ли , нямам необходимите инструменти за зацепване на валовете" ... ама това на тебе нищо не ти говори щото едвали си технически достатъчно грамотен щом ти се виждат реални 300лв. за труд. А за ремонта на главата - това е изнудване , ако аз си я занеса в шлайф базата за да ми я направят ще ми струва около 80лв. , ако те я занесат ще платят по-малко от мене а аз трябва да платя на тях-150лв. , е ква е тая работа? Да не съм "балък"? Закарах си колата в кв.Даскалово в Перник при човек на когото смятам че мога да имам достатъчно доверие и има въпросните специфични инструменти и ще му платя 150лв. за труд (което не смятам че е ефтино) и утре ще си нося сам главата в базата в "Княжево"...па после ще ви информирам за цената на ремонта.
                      Хихихихихихих ти направо ме уби ба брато,жив и здрав бъди,карай си Фаиата и не давай мнения кой е технически грамотен и кой не
                      Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                      Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                      Ventura garage

                      Коментар


                        #12
                        Не брато , аз си карам Маздата а ремонтирам Фиата...ти си карай Алфата и не ми "сери" в темата

                        Коментар


                          #13
                          300лв. сваляне и 150лв ремонт, екскюз ми...някои са се позабравили. Те в официалните сервизи може да не взимат толкова бе хора...съвсем го ударихте на кожодерство и печелбарство...само да спомена, че и аз знам как се сваля глава :D Мче то едно браво е 2000лв, вие като сложите 300+150+части гарнитури ала-бала, плюс ремъка и ролките щото така и така се сваля главата, плюс труд и за ремъка, мчи то може и да стигне цената на второ браво...Но както се казва, не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава.
                          N.Y. State of Mind

                          Коментар


                            #14
                            sachma написа:
                            300лв. сваляне и 150лв ремонт, екскюз ми...някои са се позабравили. Те в официалните сервизи може да не взимат толкова бе хора...съвсем го ударихте на кожодерство и печелбарство...само да спомена, че и аз знам как се сваля глава :D Мче то едно браво е 2000лв, вие като сложите 300+150+части гарнитури ала-бала, плюс ремъка и ролките щото така и така се сваля главата, плюс труд и за ремъка, мчи то може и да стигне цената на второ браво...Но както се казва, не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава.
                            Ти можеш и кошник за 500 лв. да си купиш и да искаш смяната на гарнитура да е 30 стотинки Защо никой не иска да прави Лада или Москвич? Защото колите струват х 200 лв. Виждал съм как се свалят глави ... дори такава, която е ремонтирана за 80 - 100 лв. Обикновено след подобни и евтини ремонти се дават 4 пъти повече средства, защото се осират нещата в целия мотор и колата ражда много качествено.Не мога да разбра защо се палите и злобеете Бобо извършва тази процедура за 300 лв. Друг за 200 лв. и т.н. Който където иска си я прави.п.с. В официалния сервиз на ФИАТ, демек Ауто Италия, за тази процедура ще вземат около 1000 лв. Ако не вярваш, звънни им и ги попитай. Преди това седни на земята, вземи един валериан и си мисли за ангелчета, за да не получиш инфаркт. Те са алчни и нагли, не Бобо или някой друг На мен в АИ за 1 бр. спирачен диск ми поискаха 360 лв., без труд и без накладки. Представи си какво ще ми струва смяна на спирачни дискове при тях - около 1000 лв.Официалните сервизи много обичат числото 1000 Кратно е - 1000, 2000, 3000 и т.н.
                            http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                            Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                            FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                            FIAT Punto 99' 1.7 TD

                            Коментар


                              #15
                              snaiperisto написа:
                              Не брато , аз си карам Маздата а ремонтирам Фиата...ти си карай Алфата и не ми "сери" в темата
                              Дръж се по-прилично!Не за първи път съм забелязал да се заяждаш с някой!Аман от разбирачи и отворковци
                              http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                              Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                              FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                              FIAT Punto 99' 1.7 TD

                              Коментар

                              Working...
                              X