Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свестен сервиз в Плевен?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свестен сервиз в Плевен?

    Колеги кажете някой свестен сервиз за ФИАТ в Плевен?Да по разбират и да не дерат кожиИмам проблем с Бравата и вече на две места ходя без никакъв ефект,само пари чупя
    FIAT BRAVA 1,6 16V 103 к.с.

    #2
    Колега,знам че до конниците на дружба се занимават само с италянски автомобили.Незнам до колко са добри,но са на пазара/в Плевен/поне 15 години.Можеш да пишеш проблема тук във форума,има хора които разбират доста и могат да ти помогнат.

    Коментар


      #3
      благодаря тието тук съм писал за проблема ми http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...light=мога да прибавя,че вече неможе да подържа ниските обороти на газ и често гасневидял съм се в чудо
      FIAT BRAVA 1,6 16V 103 к.с.

      Коментар


        #4
        ААА колега,не наех,че си с газово.Мисле,че там не са газаджии,но не пречи да пробваш.Успех.

        Коментар


          #5
          Автосервиз "Прециз" намира се в района на Карабулев. По друг начин немога да ти го обясня. Отиваш там и търсиш Янко (един мъж около 40 с мустаци). Много са добри, поне на мен те ми пипат само колите и досега изцепка не е имало. Не взимат скъпо и се плаща само за отстранен проблем. А не като при някои: "Праихме ти еди какво си, но неможахме да открием твоя проблем дай сега 20 лева за загубеното време."
          Fiat Marea SX 1.6. 16V '98
          Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V '99

          Коментар

          Working...
          X