Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автопрестиж добър ли е сервиза?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автопрестиж добър ли е сервиза?

    Здравейте колеги искам да питам за този сервиз някой ходил ли е там зад автогарата на овча купел щото ми е на 200 метра от работата искам да ми направят проверка на окачването и евентуално смяна на накрайник и накладки за пунта ка ми. благодаря предварително
    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

    #2
    Re: Автопрестиж добър ли е сервиза

    bboyd написа:
    Здравейте колеги искам да питам за този сервиз някой ходил ли е там зад автогарата на овча купел щото ми е на 200 метра от работата искам да ми направят проверка на окачването и евентуално смяна на накрайник и накладки за пунта ка ми. благодаря предварително
    Ами какво да ти кажа.За проверка на нещо там с щангите може да им се довериш, но нещо по-отговорно - не.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      колега мерси а накрайници и реглаж може ли да им се разчита или ако някъде в раиона на Овча купел има ли свестен сервиз
      Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

      Коментар


        #4
        В Овча Купел за последно ходих на реглаж в сервиза до Италианеца - точно на ъгъла. Може да са няколко майсторите там, но този на когото опаднах тогава беше свестен.
        преди - TIPO
        сега - VOLVO XC60

        Коментар


          #5
          а да бях забравил за този сервиз там може да проверя как са нещата
          Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

          Коментар


            #6
            Там ме пуснаха да си ходя с необезвъздушени спирачки. Историята беше такава: - Абе я пробвай, че сме обезвъздушили от маркучите, щото пробката не се развива.Пробвам аз там в дворчето на сервиза и колата от 5 км/ч спира до 0 за 15 метра. Казвам им: - Абе те изобщо не са обезвъздушени.Онези като ревнаха с пълен глас: - Оааа, то не става, то не може. Вкарай я да видиш как ще се счупи.Е, естествено не я вкарах. Закарах я в едно гаражче наблизо, където хората си работеха с мерак. Добавиха малко хитрост и я оправиха. Ама след последното изречение не съм стъпвал в тоя сервиз.
            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

            Коментар


              #7
              колега това за автопрестиж ли става въпрос
              Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

              Коментар


                #8
                bboyd написа:
                колега това за автопрестиж ли става въпрос
                Сигурен съм.За това ти казах, само ако нещо не е важно за колата там. Примерно да ти проверят маслото ама не се знае, винаги може и покрай това нещо друго да ти оплескат по колата.От начало като ги откриха имаше няколко печени типове, които си разбират от работата. В последствие напуснаха почти всички (остана само един млад от "старите") а останалото са само едни пияници, нещо като общи работници по колите.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #9
                  Не, това беше за Европа - до италианеца. В автопрестиж само ми смениха накладките без да ма нужда. Ама там пък един колега с голф се опари, не помня точно какво.
                  Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                  Коментар


                    #10
                    значи колеги да си търся друг сервиз по далеч
                    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                    Коментар

                    Working...
                    X