Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откраднат Термостат в СЕРВИЗ !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Откраднат Термостат в СЕРВИЗ !

    След като ми правиха ремонт на колата, в сервиз на фиат този в благоевград до зърнени храни.На колата и пилеха коляновия вал, след като смениха лагерите без да го пилят ! Взеха ми 720лв за всичко !за едно скапано пилене на вал ! + лагери !!!!! + 1 литар масло за скоростна кутия !!!дори не ми смениха и ремъка ! Сега стрелката на темперетурата винаги е долу. не загрява до средата освен ако колата не е на място СМЕНИЛИ СА ГО ТЪПАЦИТЕ !!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 знам че работеше снимах я с телефона(видео) преди да влезе в сервиза !!!!!!Обадих се на майстора, който се развика и каза че му е писнало на ку*а ! И НЕМА ДА ГО ОПРАВИ !Тоя нешастник се казва Краси телефона му е: 0897940459... звънете му и го псувайте по всяко време ! Благодаря предварително !Грешен разделМодераторски екип на fiat-bg.org
    Bravo GT 1.8

    #2
    Аз за ко ти викам на маистори и наркОмани вяра да нямаш
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        На мен от доверен сервиз на Армеец където ми правиха колата ми подмениха дебитомера. После се изръсих 160 лева за нов.Не му помня името но беше някъде в Овча Купел.Беше отдавна ... през 2006гВерно че темата най добре ще седи в "Сервизи и Магазини".

        Коментар

        Working...
        X