Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добър сервиз двигатели - къде ??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добър сервиз двигатели - къде ??

    Здравейте колеги, колата ми много плаче за някой внимателен майстор, който да знае какво прави под капака. Почна да вие - незнам ролка ли какво е , може и водна помпа да е. Дюзите са и запушени, ходих при един да го питам какви пари иска, като гледах как потракваше с ключ по калника на едно Браво, се замислих вече сам да си махам колектора и рейката Отделно почна да вие с още един тон по-различно и не звучи като нищо, което беше като я взех :// Ако знаете някой, които може да поправи изброените неща във Варна или Велико Търново, моля да ме посъветва.Предварително мерси !!
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    #2
    За В.Т. сервиза на колегата от форума Stenli.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      За В.Т. сервиза на колегата от форума Stenli.
      на 1ви съм във ВТ , би ли ми дал линк в http://www.bgmaps.com къде се намира точно, съжалявам за тъпия въпрос. Ако не, ще питам колегата ` cool_boby ` като се видим
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        Re: добър сервиз двигатели - къде ??

        B1keP_B0y написа:
        Здравейте колеги, колата ми много плаче за някой внимателен майстор, който да знае какво прави под капака. Почна да вие - незнам ролка ли какво е , може и водна помпа да е. Дюзите са и запушени, ходих при един да го питам какви пари иска, като гледах как потракваше с ключ по калника на едно Браво, се замислих вече сам да си махам колектора и рейката Отделно почна да вие с още един тон по-различно и не звучи като нищо, което беше като я взех :// Ако знаете някой, които може да поправи изброените неща във Варна или Велико Търново, моля да ме посъветва.Предварително мерси !!
        като натиснеш съединителя до доло спира ли виенето?щото при мене е така и си го знам че е от аксиалния лагерможи и при теб да е така ...
        Fiat Brava 1.6 16V 2001

        Не на войната по пътищата !
        http://media.causes.com/ribbon/478500

        Коментар


          #5
          няма нищо общо със съединителя с оборотите е свързано , като подам повечко и се чува по-силно, а като позагрее колата се чува по-малко трябва си майстор, или е водна помпа, откъм ролките се чува
          Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
          Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

          Коментар


            #6
            Re: добър сервиз двигатели - къде ??

            B1keP_B0y написа:
            Здравейте колеги, колата ми много плаче за някой внимателен майстор, който да знае какво прави под капака. Почна да вие - незнам ролка ли какво е , може и водна помпа да е. Дюзите са и запушени, ходих при един да го питам какви пари иска, като гледах как потракваше с ключ по калника на едно Браво, се замислих вече сам да си махам колектора и рейката Отделно почна да вие с още един тон по-различно и не звучи като нищо, което беше като я взех :// Ако знаете някой, които може да поправи изброените неща във Варна или Велико Търново, моля да ме посъветва.Предварително мерси !!
            за Варна - 089 347 84 39 0899 941 972

            Коментар


              #7
              На Тотлебен - между Пирогов и Несторов - локално дясно платно посока Княжево - Смарт сервиз, малко след мебелния магазин. Много съм доволен, разбират и правят, и не е много скъпо.
              FIAT Marea Weekend 1.8 бензин/газ 115 к. с. 1997 г.

              Коментар


                #8
                пирогов не е ли в София все пак мерси
                Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                Коментар

                Working...
                X