Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпроси след малък инцидент

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпроси след малък инцидент

    Колеги, След лек сблъсък с автобус на Цариградско, Бравото е със строшен ляв фар и леко изкривен капак. Маската също не изглежда нормално.Автобусът и аз продължихме, защото щеше да стане страхотно задръстване. Дори мисля, че шофьорът пред мен не усети, че се ударих в него. Имам Каско, но предполагам, че застрахователите (Булинс) ще искат протокол за произшествието от КАТ, а щетите не изглеждат на причинени от нечия маневра на паркинг... Препоръчайте ми сервиз, където могат да оправят фара, капака и каквото още е необходимо. Сигурно и боядисване ще е необходимо.Колега от форума ми е отговорил:,,Без протокола от КАТ ще ти платят 80% от щетите. В Сервизи и магазини има едни добър тенекеджия, ще ти оправи колата като хората. Говори първо с тенекеджията, ако си в Булинс. Ще разбереш защо Също там можеш да намериш магазин с отстъпки за да си вземеш фар.

    #2
    по добре мини без протокол че като си го ударил отзад рейса ще отнесеш и акт за неспазване на дистанция и причиняване на ПТП...преди години беше 100 лв сега май е доста повече така лъжи ги от каското да ти дадат поне 80-90 процента
    фиат браво 1.4 12в
    фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

    Коментар


      #3
      Re: Въпроси след малък инцидент

      [quote:6f3e0e74e4="adamantine_bravo"]Колеги, След лек сблъсък с автобус на Цариградско, Бравото е със строшен ляв фар и леко изкривен капак. Маската също не изглежда нормално.Автобусът и аз продължихме, защото щеше да стане страхотно задръстване. Дори мисля, че шофьорът пред мен не усети, че се ударих в него. Имам Каско, но предполагам, че застрахователите (Булинс) ще искат протокол за произшествието от КАТ, а щетите не изглеждат на причинени от нечия маневра на паркинг... Препоръчайте ми сервиз, където могат да оправят фара, капака и каквото още е необходимо. Сигурно и боядисване ще е необходимо.Колега от форума ми е отговорил:,,Без протокола от КАТ ще ти платят 80% от щетите. В Сервизи и магазини има едни добър тенекеджия, ще ти оправи колата като хората. Говори първо с тенекеджията, ако си в Булинс. Ще разбереш защо Също там можеш да намериш магазин с отстъпки за да си вземеш фар.

      Коментар


        #4
        Re: Въпроси след малък инцидент

        още е 100 лева .... самоче моито пунто доста се смели предницата и незнам даго ремонтирам или да си купя ново цената му е 2600 .... смелвни са 2та калника бронята фарове мигачи и преден капак и радиатора...
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          Колеги, скивайте как го издокарах мойто Punto и дайте съвет за свестен тенекиджия. :D
          Прикачени файлове
          _DJ_|X-Pixs|

          Коментар

          Working...
          X