Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

НЕУКИ МЪРЛЯЧИ сервиза на италианеца във ВАРНА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    НЕУКИ МЪРЛЯЧИ сервиза на италианеца във ВАРНА

    СЕРВИЗА НА ИТАЛИАНЕЦА ВЪВ ВАРНА, НЕУКИ ПРОСТАЦИ И МЪРЛЯЧИ. СМЕНИХА МИ БЕНЗ.ПОМПА И ПРИ СМЯНАТА Я ПОВРЕЖДАТ НЕ СИ ПРИЗНАВАТ ВИНАТА И ТРЯБВАШЕ ПАК ДА ПЛАЩАМ ЗА ПОВТОРЕН РЕМОНТ 5 ДЕНА РАЗПРАВИИ ПРЕЗ КОЙТО КОЛАТА МИ НЕ БЕШЕ В ДВИЖЕНИЕ А АЗ СЪС НЕЯ РАБОТЯ. СЛЕД КОЕТО МИ Я ВЪРНАХА СЪС УЖАСНО ЗАЦАПАНА И НА МЕСТА СКЪСАНА ТАПИЦЕРИЯ ОТ СВАЛЯНЕТО НА СЕДАЛКИТЕ.СЕРВИЗА Е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА И СЪС АБСОЛЮТНО НЕПРОФЕСИОНАЛНО ОТНОШЕНИЕ КЪМ КЛИЕНТА.ЗА ДА ВИ Е МИРНА ГЛАВАТА НЕ ХОДЕТЕ ТАМ.

    #2
    Мамка им и келеши мръсни!

    Коментар


      #3
      Тъпанарска работа, аз сменях ангренажен ремък там, уж го направиха. Имам още няколко неща, които трябва да свърша по Фиата и определено няма да са там. Междудругото не си единствения, който се оплаква.
      Fiat Stilo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        ПУСНАХ ТЕМАТА ЗА ДА НЕ СИ ИЗПАТИ И НЯКОИ ДРУГ КАТО МЕН.

        Коментар


          #5
          За Ауторикамби ли става въпрос?

          Коментар


            #6
            Нищо хубаво не съм чувал за тоя сервиз! От всякъде го плюят! Нещастници! И тоя Италиянеца... няма такъв мошеник! От него си купих една гарнитура и на 2-рия месец се просмука и протече!
            Fiat Bravo 80 16V

            Коментар


              #7
              същия до топливо се намира сервиза ВАРНА

              Коментар


                #8
                Не знам кой ви е излъгал да отидете там ! За мен тези хора трябва да се разстрелят
                С уно ще те бия.....
                Какво кат'си с А8 ?!?

                Коментар


                  #9
                  Е къде си оправяте колите бе хора - може ли в тая Варна само неуки чиляци да има по сервизите...
                  Bravo 1.6 16V 103

                  Коментар


                    #10
                    koleca написа:
                    Е къде си оправяте колите бе хора - може ли в тая Варна само неуки чиляци да има по сервизите...
                    Имаме си и наши хора по сервизите! Само кажи за какво става дума!

                    Коментар


                      #11
                      То свърши вече закакрах и аз при познат на познат. За скъсан ремък ставаше дума. 8 клапна са в канала Имаш ли си представа колко ще ми струва ултразвук на инжекторите че така и така вече горивната рейка е изкарана да ги продухат малко.
                      Bravo 1.6 16V 103

                      Коментар


                        #12
                        koleca написа:
                        То свърши вече закакрах и аз при познат на познат. За скъсан ремък ставаше дума. 8 клапна са в канала Имаш ли си представа колко ще ми струва ултразвук на инжекторите че така и така вече горивната рейка е изкарана да ги продухат малко.
                        90 лв ми взеха на мене за чистенеама закарах колатате си ги свалят слагат и после си я зимам самоа ти значи си ги изкаралако можеш да поесниш малко как си я разглобил и ако може дори снимки да сложиш ще съм ти благодарен
                        Fiat Brava 1.6 16V 2001

                        Не на войната по пътищата !
                        http://media.causes.com/ribbon/478500

                        Коментар


                          #13
                          Ами аз лично не съм я махал горивната рейка, но бях в сервиза докато я махаха. Доколкото видях трябва да се махне капака на двигателя, колекторите и тя се вижда вече, развиват се няколко болта по нея откачат се кабелите и се измъква цялата горивна рейка, на която са дюзите , но не е много лесно според мен а и ако нямаш гедоре и еврейски звезди няма как да стане. Моя целия двигатерл е разпарчетосан - за да може да се стигне до главата и тя да се махне е близо 9 часов труд, а до рейката може и за час и нещо да стигнеш ако знаеш какво правиш и имаш инструменти.
                          Bravo 1.6 16V 103

                          Коментар


                            #14
                            koleca написа:
                            Ами аз лично не съм я махал горивната рейка, но бях в сервиза докато я махаха. Доколкото видях трябва да се махне капака на двигателя, колекторите и тя се вижда вече, развиват се няколко болта по нея откачат се кабелите и се измъква цялата горивна рейка, на която са дюзите , но не е много лесно според мен а и ако нямаш гедоре и еврейски звезди няма как да стане. Моя целия двигатерл е разпарчетосан - за да може да се стигне до главата и тя да се махне е близо 9 часов труд, а до рейката може и за час и нещо да стигнеш ако знаеш какво правиш и имаш инструменти.
                            на мене ми предложихада си занеса там дюзите които искам да сменя дали ще са всичките или само 1и щяло да ми струва 40 лв. работата...и затова се чудехама от ся както колата на бенз ми е ...значително по добре ще се откажа от този варянт поне за сегамерси колега щях да ти кажа да лачиш снимки...ама ти в сервиз си бил и едва ли си имал възможност да снимаш важното е че си си оправил колата
                            Fiat Brava 1.6 16V 2001

                            Не на войната по пътищата !
                            http://media.causes.com/ribbon/478500

                            Коментар


                              #15
                              koleca написа:
                              Е къде си оправяте колите бе хора - може ли в тая Варна само неуки чиляци да има по сервизите...
                              Тех-ко срещу Практикер. Става със записване на час. Не са много в час с диагностиката(ако не го покаже компютъра), ама пипат бързо и внимателно. Имат на склад почти всичко и то избор между различни цени/марки.
                              The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                              Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                              Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                              Коментар

                              Working...
                              X