Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цени на части за браво 1.6 16V, 103 к.с

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цени на части за браво 1.6 16V, 103 к.с

    Хайде всеки да сподели цени на части
    fiat bravo 16_16v 103hp

    #2
    термостат - 67 лв.носач - 76 лв.копче за ел. стькло - 20 лв.ангренажен конплект - 150 лв.ремъци 3 бр. 30лв+70 лв. за ролките към тях(климатик, динамо, хидравлика)датчик за задна - 27 лв.тампон за мотора - 50 лв.каре вьншно - 80 лв.
    fiat bravo 16_16v 103hp

    Коментар


      #3
      Предна Броня - 96 лв. с отвори за халогениСтранично огредало - 98 лв. ел. с нагревател
      НК

      Коментар


        #4
        предна броня с дупки за халогени - 65 лв.калник десен преден - 60 лв.халогени комплект - 60 лв.бензинова помпа - 130 лв. с отстъпката иначе е 170 лв. ESS291 и беше модела майвъздушен филтър ФИЛТРОН - 7 лв., БОШ - 12 лв.
        Fiat Brava 1.6 16V 2001

        Не на войната по пътищата !
        http://media.causes.com/ribbon/478500

        Коментар


          #5
          мм .. Задни амортисьори 2та 86лвпредни такива по 71лв на бройканосач десен 59лвбрави за предни врати по 31лв на брстранично огледало (стъкло) 10лввъздушен филтър 12лвмаслен филтър 8лв
          Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
          Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

          Коментар


            #6
            Панел за CD плеър - 36лв! (Едно парче пластмаса, ама какво да се прави. Даже за термостата не ме беше толкова яд, когато се наложи да го сменя, въпреки, че е по-скъп)
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #7
              dikanio написа:
              Панел за CD плеър - 36лв! (Едно парче пластмаса, ама какво да се прави. Даже за термостата не ме беше толкова яд, когато се наложи да го сменя, въпреки, че е по-скъп)
              На бензиностанцията не те ли е яд ?
              Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
              Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
              I am in love with my cars

              Коментар


                #8
                тампони биалети по 2 /бр.носачи маркови -80 /бртермостат беер 85външни накр делфи 21/брза други не знам
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  Replay написа:
                  dikanio написа:
                  Панел за CD плеър - 36лв! (Едно парче пластмаса, ама какво да се прави. Даже за термостата не ме беше толкова яд, когато се наложи да го сменя, въпреки, че е по-скъп)
                  На бензиностанцията не те ли е яд ?
                  Там не, защото някакси бензина по си заслужава парите! А това парче пластмаса и 5лв не струва, ама няма алтернатива.
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    #10
                    dikanio написа:
                    Replay написа:
                    dikanio написа:
                    Панел за CD плеър - 36лв! (Едно парче пластмаса, ама какво да се прави. Даже за термостата не ме беше толкова яд, когато се наложи да го сменя, въпреки, че е по-скъп)
                    На бензиностанцията не те ли е яд ?
                    Там не, защото някакси бензина по си заслужава парите! А това парче пластмаса и 5лв не струва, ама няма алтернатива.
                    Интересно ми е колко километра минаваш с 36 лева ,стигат ли ти за една седмица ходене и връщане на работа
                    Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                    I am in love with my cars

                    Коментар


                      #11
                      задни и предни накладки феродо премиер -70 лвспортен филтър-80 лвагренажен бош-27 лв2 пистови бош- 15 лвмаско-40 лвмаслен филтър бош-7 лвляв носач-40 лв.крушка филипс Н1-7 лвсвчщи ДЕНСО-3.50 1/бр.
                      Fiat Brava 1.6 16V 2001

                      Не на войната по пътищата !
                      http://media.causes.com/ribbon/478500

                      Коментар


                        #12
                        ivan_dmx написа:
                        задни и предни накладки феродо премиер -70 лвспортен филтър-80 лвагренажен бош-27 лв2 пистови бош- 15 лвмаско-40 лвмаслен филтър бош-7 лвляв носач-40 лв.крушка филипс Н1-7 лвсвчщи ДЕНСО-3.50 1/бр.
                        Това масло за 40лв Selenia ли е, и ако да - откъде го купи?Много ниска ми се вижда цената за тия свещи... А те откъде са?
                        Peugeot 407 2.0 HDI

                        Коментар


                          #13
                          TOSHIRO написа:
                          ivan_dmx написа:
                          задни и предни накладки феродо премиер -70 лвспортен филтър-80 лвагренажен бош-27 лв2 пистови бош- 15 лвмаско-40 лвмаслен филтър бош-7 лвляв носач-40 лв.крушка филипс Н1-7 лвсвчщи ДЕНСО-3.50 1/бр.
                          Това масло за 40лв Selenia ли е, и ако да - откъде го купи?Много ниска ми се вижда цената за тия свещи... А те откъде са?
                          маслото е 2 туби по 2 л. селения голдпо 23.50 е еднатаама аз щото такси и имам отстъпки... и затова ми ги дават на 20 лв едното парчена генерал колев е това място там до сливница почти пресеченото там почти сичко за италианско имаи свещите ми са с отстъпка иначе е 5 лв. едната(мисля, че 5 беше ...)
                          Fiat Brava 1.6 16V 2001

                          Не на войната по пътищата !
                          http://media.causes.com/ribbon/478500

                          Коментар

                          Working...
                          X