Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЕмКомплект 33 - НЕ!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ЕмКомплект 33 - НЕ!!!

    Подробностите за цялата ситуация ще ги спестя, накратко там има хора, които още не са наясно, че сервизи има мноооого и че обслужването е много важно нещо в съвременния бизнес! Първо, дават ми цена, искам фактура -няма проблем, ама 20% отгоре, макар че по закон всички обявени цени знаете са с ДДС! Това горе-долу добре, сигурно все още го правят на доста места.После, звънят ми за колата, казвам ОК, ще дойда до час да я взема/в София знаете как е/. След час ми се обажда някакъв ШЕФ!!! и ме навиква, че колата ми му пречи и му задържа място и губел пари. А сметката ми, която чака да бъде платена беше около 400 лв. Отделно преди седмица им бях оставил 900 лв. за друг ремонт! Е, там повече коли и пари не оставям!!!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
    Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
    Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

    #2
    Еми прав си !!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_40
    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
    Fiat Punto 1.2 16v LPG

    Коментар


      #3
      Честно казано съм доволен от сервиза им за ауспуси, магазина им е друга история...какво всъщност си правил в техния сервиз?
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        GTipo написа:
        Честно казано съм доволен от сервиза им за ауспуси, магазина им е друга история...какво всъщност си правил в техния сервиз?
        http://www.clubford.org/forum/viewtopic.php?t=13858

        Коментар


          #5
          ае пичове сори за офф-а ама кви са тея ремонти за по 900 лв? той един двг струва 700
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            snaiperisto написа:
            GTipo написа:
            Честно казано съм доволен от сервиза им за ауспуси, магазина им е друга история...какво всъщност си правил в техния сервиз?
            http://www.clubford.org/forum/viewtopic.php?t=13858
            Сигурно си ходил в сервиза в дружба...аз в тоя на Павлово щото ми е по-близо, от него съм си доволен, за катализатора ми даваха 50лв, аз не го дадох, пред мен го оцениха на пълен. Един от техниците там ми каза на уше че ще ми даде за него 70лв, само шефа му да не разбере. И телефон ми даде даже ако размисля. Работата при мен беше, с неръждавейка резонатор, 50лв. Не знам кое колко е точно. Чакал съм..30 мин. Защо да не съм доволен?
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Точните суми са 1029 лв. за единия автомобил и 520 лв. за другия автомобил. Сега ги проверих по фактури. Отделно 147 лв. един месец преди тези ремонти! На едната беше почти основен ремонт на двигател на 100000 км, другото съединител, като два месеца след основния ремонт сменях пак сегмент, щото гореше масълце като трабант, а за съединителя така го направиха, че оттогава си имам едно вибриране на втора за спомен. Ай мерси,повече нищо за ЕмКомплект!!!
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
              Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
              Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

              Коментар


                #8
                Аз откога разправям, че там разбират от коли колкото аз от органична химия...
                N.Y. State of Mind

                Коментар

                Working...
                X