Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте сервиз за смяна на масло в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте сервиз за смяна на масло в Пловдив

    Здравейте колеги, колата е Фиат Пунто МК2 2001г. 60к.с. имам малък теч на масло и нивото ми е паднали под минимума. Интересувам се къде в Пловдив мога да отида да ми долеят? Не желая да ми се ремонтира или да се търси причината за теча той ми е ясен, а просто да ми се долее масло. Благодаря предварително!
    Fiat Punto Mk2

    #2
    Колега, а ти сам не можеш ли да си долееш масло? Едва ли за всяко нещо ходиш в сервиз.

    Коментар


      #3
      kokondrel написа:
      Колега, а ти сам не можеш ли да си долееш масло? Едва ли за всяко нещо ходиш в сервиз.
      Колега съгласен съм с теб, мога да долея, но от скоро съм в Пловдив и незнам от къде да си закупя правилното масло.
      Fiat Punto Mk2

      Коментар


        #4
        Сега колата с какво масло е,каква марка?
        ex. punto elx 1.2i
        Lancia Libra 1.6

        Коментар


          #5
          petio4528 написа:
          Сега колата с какво масло е,каква марка?
          Минерално масло незнам точно каква марка, но утре ще огледам двигателя дали няма течове от други места освен от гарнитурата и ще кажа какво точко е маслото.
          Fiat Punto Mk2

          Коментар


            #6
            Смени гарнитурата и го карай с полу синтетика,тая кола не е за минерално масло.
            ex. punto elx 1.2i
            Lancia Libra 1.6

            Коментар


              #7
              Отивай в първият сервиз който видиш за смяна на маслото, а не за доливане, при положение, че не знаеш какво е.Купи си 10W40. Твоето масло не е за този двигател.
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #8
                M5kov написа:
                Отивай в първият сервиз който видиш за смяна на маслото, а не за доливане, при положение, че не знаеш какво е.Купи си 10W40. Твоето масло не е за този двигател.
                Колеги маслото е точно такова 10W40. А относно гарнитурата ще я лепя защото не ми се рискува с коркови или подобни боклуци.
                Fiat Punto Mk2

                Коментар


                  #9
                  Ето това е положението с теча.
                  Прикачени файлове
                  Fiat Punto Mk2

                  Коментар


                    #10
                    Вземи нова гарнитура и я намажи с силикон новата е 5-6 лв.
                    ex. punto elx 1.2i
                    Lancia Libra 1.6

                    Коментар

                    Working...
                    X