Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Радиаторче климатик Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Радиаторче климатик Браво

    Здравейте колеги,миналата година си заредих климатика, но не можа да изтрае и три дни - появи се много гадна миризма, която излизаше от клапите за въздух + лек дим. От сервиза ми казаха, че имам спукано радиаторче за климатик, което стои зад таблото на колата. Проверявах в АХМ и там ми казах, че струва 230 лева. Има ли някой колега да се е сблъсквал с подобен проблем? Лесно ли се сменя този радиатор? И най - важния ми въпрос има ли кадърен сервиз за климатици, който да установи реалната повреда, да я отстрани и да дадат гаранция за работата си? Става дума за София.Благодаря предварително на отговорилите.
    Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

    #2
    Около 60лв е радиаторчето AVA, 230лв сигурно са ти казали за големия радиатор между фаровете А как се сменя - потърси във форума.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      Ха, търсил съм колега, но няма свястно описание освен, че е "много шибано".
      Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

      Коментар


        #4
        Не помня да съм виждал подобна тема. Ако има - давайте линка, да я правим важна или в ЧЗВ. Местя темата в правилния раздел. (Мерси, колега )

        Коментар


          #5
          Темата я има в ЧЗВ - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=10138
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Става въпрос за КЛИМАТИЧЕН РАДИАТОР(ИЗПАРИТЕЛ) а не за радиаторче на парно! Смяната му е като на радиаторче парно на голф..... сваля се таблото кутията и се отваря кутията изважда се старото монтира се новото закача се осезателя на датчика и после всичко обратно по местата ......Абе с две думи кофти работа.....
            ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
            ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

            Коментар


              #7
              Ок, става гадно. Дали има читав сервиз за климатици в София, който да може да го направи това? Разбира се не ми се дават 100 лева за сваляне и качване на табло - колкото и да е гадно.
              Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

              Коментар


                #8
                dvoinikat написа:
                Ок, става гадно. Дали има читав сервиз за климатици в София, който да може да го направи това? Разбира се не ми се дават 100 лева за сваляне и качване на табло - колкото и да е гадно.
                Това в сервиз за климатици няма да ти го направят, ще те пратят при Обикновен майстор, да ти го монтира и ще се върнеш при тях. Абе мисля си че в Пан сервиз на околовръсното зареждаха и климатици, а там имат и другите халета. Звънни и виж дали могат да свършат работа. Поне няма да те разкарват.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  dvoinikat написа:
                  Ок, става гадно. Дали има читав сервиз за климатици в София, който да може да го направи това? Разбира се не ми се дават 100 лева за сваляне и качване на табло - колкото и да е гадно.
                  Еми вземаи комплект шестостени, отверки, ден два свободни и започваи .... Това е начина да не дадеш сума близка до 100 лв само за смяната му. Ние ще помагаме(безплатно) колкото можем през форума от разстояние.... Но преди това разгледаи темите с снимки.
                  ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                  ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                  Коментар

                  Working...
                  X