Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

къде се намира датчика за температура на инжекцион

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    къде се намира датчика за температура на инжекцион

    колеги каде да търся датчика за температурата на инжекциона на браво 1.8 16 в 1999 годинаПреместена.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Колега така зададен въпроса звучи, че говорип за Газов инжекцион ? И раздела не ме насочва на никаде понеже е в Купува/части
    Fiat punto 1,1
    Fiat bravo 1,6 16v
    Fiat bravo 2,0 20v
    Honda civic 1,5
    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

    Коментар


      #3
      Re: къде се намира датчика за температура на инжекцион

      объркал съм раздела ако може модераторите да преместят темата търся датчика които показва на инжекциона колко градуса е незнам какво мери температурата на въздуха или температурата на горивото

      Коментар


        #4
        На термостата е.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          emzo написа:
          На термостата е.
          Нямаше ли още един на всмук. колектор или бъркам ?

          Коментар


            #6
            Има, да, но той е за показанието на таблото.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              значи този на термостата е за инжекциона а този за таблото е на колектора а този на огледалото е за външна температура искам да проверя да не ми бърка еку как да го направя

              Коментар


                #8
                Проверява се с мултицет мисля, че данните трябва да ги има в аутодатата намира се на радиатора би трябвало да е син с 3 крачета.
                Fiat punto 1,1
                Fiat bravo 1,6 16v
                Fiat bravo 2,0 20v
                Honda civic 1,5
                BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                Коментар


                  #9
                  KrAs написа:
                  Проверява се с мултицет мисля, че данните трябва да ги има в аутодатата намира се на радиатора би трябвало да е син с 3 крачета.
                  1 Датчик на нжекциона - Намира се на термостата, с две крачета е. - САМО ТОЗИ ВЛИЯЕ НА ЕКУ - то на ДВГ2 Датчика на стрелката - Намира се отзад на главата, с две крачета.3. Датчик външна температура намира се в шофьорското огледало.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар

                  Working...
                  X