Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Теч на антифриз

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Теч на антифриз

    Колеги видях с очите си че имам теч на антифриз на Стилото, има капка от дясната част като застана пред колата, там където е най-десния болт на пластмасата под радиатора, гледах маркуча горе в дясно който отива към радиатора не е от него сякаш, най-вероятно е радиатора, и капката отдолу се стича точно върху дясната кора под двигателя и не ми прави капка в гаража, и имам загуба от 100мл на 1000км антифриз! Има ли някакви тапи евентуално в тази зона по охладителната система или направо си е радиатора и ако някой е сменял скоро радиатор на Стило, какви пари да горе долу? Няма го в ахм-ауто гледах, мисля да ходя директно в Ауто Италия!?

    #2
    Имаш опция да сложиш и добавка за запушване на течове от радиатора.
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #3
      Ходих в ауто италия, дигнаха я да видят отдолу извикаха ме и казаха, че се съмняват в радиатора и в маркуча в дясно като се застане пред колата, горе където влиза в радиатора, била някаква бърза връзка там , но явно сълзи отнякъде малко и не са сигурни от къде, иначе се вижда антифриз до дясната кора под двигателя, защото се стича върху кората, взема ми 12 лв без да могат да ми кажат точния проблем!Иначе 44лв искат за да я разглобят броня и не знам си какво още за да видят точно откъде сълзи, я оригинален воден радиатор 295лв и маркуча от термостата до радиатора който е една педя дълъг 55лв оригинален, но няма в България, поръчка от Италия до 16 дни, и се разбрахме да търсят алтернативни части и тогава да разглобяват и да се види откъде сълзи, направо не знам какво да кажа повече!!

      Коментар


        #4
        И този радиатор като го гледам в нета , как може да има пластмасови части, направо тия италианци....

        Коментар

        Working...
        X