Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко ще ми излезе ремонтът на климатика на Брава 1.4 12V?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко ще ми излезе ремонтът на климатика на Брава 1.4 12V?

    Преди две лета блъснах колата и от тогава климатика не работи. Според мен най-вероятно от удара е изтекъл фреона.Та въпроса ми е колко ориентировъчно ще ми излезе ремонта, като се има предвид, че не колата от 2-3 години не е работил климатика?Дали не сгреших, че го оставих толкова време ,,сух
    Всичко което се затяга с ключ по - малък от №27 е нано технология!!!

    #2
    До оня ден сняг а днес дори имах посещения за зареждане на климатици какво нещо е времето. Та относно климатика ти цената ще зависи от това къде и какво е спукано ако е радиатора и не е много зле може да се завари на аргон. Ако е зле и не подлежи на заварка ти трябва нов а са цифра от 150лв започват цените и завии от модела. А самото зареждане зависи от фирмата и ценовата им листа.
    Обичам си работата.

    Коментар


      #3
      А като е стоял евентуално 2-3 години сух ще трябва ли да се сменят всички уплътнения, и каква цифра горе долу стъпва това?п.п. ударът на засегна радиаторът, според мен по вероятност е някое уплътнение да е изтървало... ама знам ли..
      Всичко което се затяга с ключ по - малък от №27 е нано технология!!!

      Коментар


        #4
        По скоро е спукана някоя тръба. Не е нужно да се сменят уплатненията но има вероятност да е запушен дехидратора той се сменя когато системата е била отворена дълго време. Мога да кажа например зареждането колко е при мен като тази година е по скъпо с 13лв. заради цената на фреона 750гр + масло + работа =58лв.
        Обичам си работата.

        Коментар


          #5
          ще се чуе като ида на мастор .... Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Някой да знае свестен майстор за климатици във Варна?Треа ми майстор не мастор...
          Всичко което се затяга с ключ по - малък от №27 е нано технология!!!

          Коментар

          Working...
          X