Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли такава кола?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли такава кола?

    Фиат брава с климатик и климатроник - дизел?

    #2
    Re: Има ли такава кола?

    Viiipeer написа:
    Фиат брава с климатик и климатроник - дизел?
    С климатик или с климатроник? Понеже ако не се лъжа, агрегатите са едни и същи, разликата е само в начина на управление.
    Когато господ не можал да направи правия силен, направил силния прав !

    Коментар


      #3
      Re: Има ли такава кола?

      SDLW написа:
      Viiipeer написа:
      Фиат брава с климатик и климатроник - дизел?
      С климатик или с климатроник? Понеже ако не се лъжа, агрегатите са едни и същи, разликата е само в начина на управление.
      Ами не знам, може би не може да е с 2-та едновременно, но ме интересува по-точно, дали може да има такъв вариант с климатроник, на който да се върти температурата ръчно?Ок таи има ли климатроник? http://metal.optinet.bg/model_img/1253963298_bravo2.jpg

      Коментар


        #4
        Ако е така:е климатик.Механичен климатроник.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Re: Има ли такава кола?

          Viiipeer написа:
          SDLW написа:
          Viiipeer написа:
          Фиат брава с климатик и климатроник - дизел?
          С климатик или с климатроник? Понеже ако не се лъжа, агрегатите са едни и същи, разликата е само в начина на управление.
          Ами не знам, може би не може да е с 2-та едновременно, но ме интересува по-точно, дали може да има такъв вариант с климатроник, на който да се върти температурата ръчно?Ок таи има ли климатроник? http://metal.optinet.bg/model_img/1253963298_bravo2.jpg
          Това возило на снимката ако се не лъжа, си е с най-обикновен климатик. На втората снимка пусната от Емзо е варианта с ръчно въртене на температурата на климатроник.
          Когато господ не можал да направи правия силен, направил силния прав !

          Коментар


            #6
            Re: Има ли такава кола?

            Viiipeer написа:
            Ок таи има ли климатроник? http://metal.optinet.bg/model_img/1253963298_bravo2.jpg
            Не няма, няма и климатик даже.
            00' Bravo 105 JTD

            Коментар


              #7
              Мерси много! Значи са ме излъгали когато съм си купувал колата че имам климатроник, също са ми казвали че той се активира спрямо околната среда, например ако вън е студено, вътре духа топло и обратно. Но това май е било парното, когато не го включвам.

              Коментар


                #8
                Viiipeer написа:
                Мерси много! Значи са ме излъгали когато съм си купувал колата че имам климатроник, също са ми казвали че той се активира спрямо околната среда, например ако вън е студено, вътре духа топло и обратно. Но това май е било парното, когато не го включвам.
                Определено са те хвърлили на върбите. Разликата в климатика и климатроника е, че климатика духа само студено и то само когато го включиш, а климатроника има автоматичен режим и поддържа зададената температура в купето, като регулира скоростта на въртене на вентилатора и температурата на входящия въздух. А сега като се загледах в снимката ти, определено липсва и бутона за вкл./изкл. на климатика/климатроника.
                Когато господ не можал да направи правия силен, направил силния прав !

                Коментар


                  #9
                  SDLW написа:
                  Viiipeer написа:
                  Мерси много! Значи са ме излъгали когато съм си купувал колата че имам климатроник, също са ми казвали че той се активира спрямо околната среда, например ако вън е студено, вътре духа топло и обратно. Но това май е било парното, когато не го включвам.
                  Определено са те хвърлили на върбите. Разликата в климатика и климатроника е, че климатика духа само студено и то само когато го включиш, а климатроника има автоматичен режим и поддържа зададената температура в купето, като регулира скоростта на въртене на вентилатора и температурата на входящия въздух. А сега като се загледах в снимката ти, определено липсва и бутона за вкл./изкл. на климатика/климатроника.
                  Не е много сигурно дали изобщо е без климатик, защото всички снимки са само илюстратвни, а не на неговата кола. Шансовете са все още 50/50 поне да е с климатик.

                  Коментар


                    #10
                    Ееее, извинявам се тогава, мислех, че дадената от него снимка е на неговия автомобил. Ами тогава да снима неговата и ще му кажем дали има поне климатик.А до колегата Вайпър: Не се хвърляй в кахъри. Весела нова година!
                    Когато господ не можал да направи правия силен, направил силния прав !

                    Коментар


                      #11
                      Ето, за по-ясно:Без климатик: Клапата за вътрешната циркулация се задейства ръчно, с ръчка :P .Климатик:Има бутони за задействане на вътрешната циркулация, и компресора на климатика. Липсват функции MAX DEF и AUTO, както и, датчик външна температура, и копчето му.Полуавтоматичен климатик:Между двете копчета има датчик за вътрешна температура (оребреното). Налични функции MAX DEF, AUTO и бутон за външната температура.
                      00' Bravo 105 JTD

                      Коментар


                        #12
                        Браво колега, най-пълния отговор.Сега ако намериш снимка на климатроник с дигитално управление...
                        Когато господ не можал да направи правия силен, направил силния прав !

                        Коментар


                          #13
                          Благодаря на всички! Веела нова година!

                          Коментар


                            #14
                            Все пак, преди да заключат темата, кажи има ли климатик или е точно като на твоята илюстрация - което значи -не!?! Весело посрещане на Новата година и на теб!

                            Коментар


                              #15
                              Има.

                              Коментар

                              Working...
                              X