Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да ми напълнят климатика в Пловдив?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде да ми напълнят климатика в Пловдив?

    Здравейте колеги, някой може ли да ми препоръча сервиз за климатици в Пловдив?

    #2
    Препоръчвам ти този човек 45лв взима за цялата операция.
    Прикачени файлове
    Обичам си работата.

    Коментар


      #3
      Valentin_V написа:
      Препоръчвам ти този човек 45лв взима за цялата операция.
      Благодаря колега, там ходих. Каза ми, че е на 70% пълен, ама ми го напълни пак наново, явно толкоз си идуха климатика на фиатката, аз си мислих, че е празен Качих се в една корола и можеше да замръзнеш вътре, фиата трябва бая да поработи да охлади, то пак е и комби моето...

      Коментар


        #4
        Поленовия филтър сменял ли си ? Че и аз недоволствах от силата на духалките, а в него се оказа проблема ...
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          emzo написа:
          Поленовия филтър сменял ли си ? Че и аз недоволствах от силата на духалките, а в него се оказа проблема ...
          Смених го... миналата есен. То по-скоро има чувствителна разлика с климатика на една Тойота, дето карах и затова помислих, че е за пълнене. В тойотата направо може да замръзнеш от климатика. Майстора каза, че била малка системата... явно толкоз си му е силата.

          Коментар


            #6
            Италианска му работа
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Ъм, прочетох на няколко места, че перката трябва да се включва като включа климатика, а тя не ми се включва. Включва се перката на двигателя, малко по-късно, ако я оставя запалена на място. Веднага ли трябва да включва някаква перка, като пусна климатика? Къде се намира радиаторчето му, на него ли има някаква перка, мога ли да я видя през бронята? Да отбележа, че колата не загрява, над средната чертичка не е минавала никога.

              Коментар


                #8
                С колко перки си ?Аз съм с една и не включва веднага при пускане на климатика, а по някое време и си изключва по някое време, но сме с различни двигатели
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  Виж кво са писали в една тема тук: "Загрява ми бравото". -
                  Rokambol написа:
                  Това е резистора за първата степен. Само за протокола. Ако колегата има климатик, много лесно ще установи дали проблема е в него. Когато го включи (климатика), перката ще завърти направо на макс. обороти, без да преминава през по бавните.
                  И на още няколко места го четох, че като включиш климатика трябва да ти пуска някакъв вентилатор. Както и да я гледам колата има само на радиатора на двигателя една перка и тва е. Радиаторчето на климатика не го знам къде е? Помислих си да не би да има и там перка...

                  Коментар


                    #10
                    Е значи си с една перка.А при Браво нещата са по друг начин.Изобщо включва ли ти перката без климатик ?Ако сега изляза, както и да я карам ще си загрее до оптималната температура и май изобщо не включва перката.Охладителната система е перфектна поне.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      emzo написа:
                      Е значи си с една перка.А при Браво нещата са по друг начин.Изобщо включва ли ти перката без климатик ?Ако сега изляза, както и да я карам ще си загрее до оптималната температура и май изобщо не включва перката.Охладителната система е перфектна поне.
                      Включва перката ако я карам градско по-тесни улички и като я оставя да работи на място включва перката. Как може да не ти включва перката в тия жеги? Иначе тя и моята е перфектна, никога не съм и отварял капачката А не, гпупости, ей ся скоро сменях антифриза.. тва парафлу беше по-скъпо от маслото, егати антифриза. Значи да не се притеснявам от перките, че не се включват с климатика?

                      Коментар


                        #12
                        Еми как .... JTD )))Пусни я и я остави с климатик, по някое време трябва да включи.
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          emzo написа:
                          Еми как .... JTD )))Пусни я и я остави с климатик, по някое време трябва да включи.
                          Ама аз като я оставя се включва ... след известно време. Мислих си, че има отделна перка за климатика. Както и да е, мерси за съветите. Добре си ти с жтд-то, ми питаш ли ме като пусна градско климатика и трябва да сменям скоростите като на камион, с междинна газ, иначе забива муцуната...

                          Коментар


                            #14
                            Някой има ли инфо дали този сервиз още баца и дали си е на същото място което е дал колегата че и аз имам малко проблеми с хладилника
                            Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105hp

                            Коментар


                              #15
                              Сигурно, тя е от скоро темата... и аз мисля да отида на същото място за малко консултация, че нещо ме мъчи компресора. Ако някои е посетил Йоникс-сервиз ЕООД да сподели впечатления, че за Импас 56 има най-различни коментари
                              Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                              Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                              Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                              Коментар

                              Working...
                              X