Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да свържа перката за да я пускам принудително

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да свържа перката за да я пускам принудително

    Колеги здравейте.Решил съм да свържа перката с копче за да я пускам принудително. В тия жеги температурата ми е в повечето време на около 105-110 градуса. Причината е че града ми е на баир изцяло, а и всички улици са разкопани и рядко включвам трета предавка, т. е. скороста ми надвишава 30 км./ч. много рядко при градско шофиране. Когато съм на извънградско температурата си ми е нормална. Въпроса ми е как да свържа перката с копче.

    #2
    Re: Как да свържа перката за да я пускам принудително

    marto_gp написа:
    Колеги здравейте.Решил съм да свържа перката с копче за да я пускам принудително. В тия жеги температурата ми е в повечето време на около 105-110 градуса. Причината е че града ми е на баир изцяло, а и всички улици са разкопани и рядко включвам трета предавка, т. е. скороста ми надвишава 30 км./ч. много рядко при градско шофиране. Когато съм на извънградско температурата си ми е нормална. Въпроса ми е как да свържа перката с копче.
    Ако уточниш каква ти е колата, май по-лесно ще ти помогнат колегите.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    Коментар


      #3
      Ако не се лъжа колата на колегата е Брава 1.6 16в.
      Фиат Крома 1.9 16v+
      Фиат Браво 1.6 16v
      Фиат Мареа 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Виж тук http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43763
        AUDI 1.8 20V TURBO
        ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Пускаш едно плюсче на управляващата верига на релето и си готов Естествено това +че минава през копчето, което искаш да сложиш

          Коментар


            #6
            Сори, че забравих да напиша. Автомобила е Fiat Brava 1.6

            Коментар


              #7
              колега, защо не пробваш да сложиш датчик който се включва на по ниска температура
              Punto 1.2, ELX MPI

              Коментар


                #8
                blue_g написа:
                колега, защо не пробваш да сложиш датчик който се включва на по ниска температура
                Просто не ми е идвало на ум. Но незнам дали ще ми свърши работа, също като да включвам перката когато реша че е добре.

                Коментар


                  #9
                  А защо просто не вземеш да оправиш системата, всички букси и релета, и да измиеш радиаторите ? Бори се с причините, а не със следствието.

                  Коментар


                    #10
                    ogi28b написа:
                    А защо просто не вземеш да оправиш системата, всички букси и релета, и да измиеш радиаторите ? Бори се с причините, а не със следствието.
                    измий си радиатора и това е
                    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

                    Коментар

                    Working...
                    X