Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат браво загрява след като се стопли времето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат браво загрява след като се стопли времето

    здравейте,колеги имам следния проблем появи се още есента, но се застуди времето и изчезна, в града шофирам в софия фиата ми много загрява става въпрос за браво 1.4 96 година ,извън града стрелката стои под 90 градуса в града стига до червеното ,водих я на майстор пуснахме я на празен ход не можа да вдигне повече от 90 градуса ,покарах я малко и пак стигна почти до червеното ,значи загрява като се кара с ниска скорост дори я оставихме със запален двигател на празен ход стрелката се върна надолу ,майстора каза че е странно това или запушен радиятор или водна помпа но трудно може да се разбре какво е,през зимата няма загряване на какво може да се дължи майстора пипа тръбите каза, че не е от термостата или от главата.
    kokopati ,koichop@abv.bg

    #2
    Перката на радиатора включва ли се и кога?
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      simeon3000 написа:
      Перката на радиатора включва ли се и кога?
      да включва се на 90 градуса
      kokopati ,koichop@abv.bg

      Коментар


        #4
        Re: Фиат браво загрява след като се стопли времето

        kokopati написа:
        здравейте,колеги имам следния проблем появи се още есента, но се застуди времето и изчезна, в града шофирам в софия фиата ми много загрява става въпрос за браво 1.4 96 година ,извън града стрелката стои под 90 градуса в града стига до червеното ,водих я на майстор пуснахме я на празен ход не можа да вдигне повече от 90 градуса ,покарах я малко и пак стигна почти до червеното ,значи загрява като се кара с ниска скорост дори я оставихме със запален двигател на празен ход стрелката се върна надолу ,майстора каза че е странно това или запушен радиятор или водна помпа но трудно може да се разбре какво е,през зимата няма загряване на какво може да се дължи майстора пипа тръбите каза, че не е от термостата или от главата.
        гарнитура и/или глава, защотокато караш има по-високо налягане отколкото стоейки на място и на празен ход.

        Коментар


          #5
          теми доста,ползвай търсачка да намериш и се сети или питай евентуално предишния собственик,дали не е наливано нещо за запушване на пробойни в охладителната с-ма или радиатора...ако е така,сменяй радиатора...за мен проблема е той,но за съжаление без да се махне няма как да разбереш
          ex.Мареа ТД100

          Коментар

          Working...
          X