Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с парното

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с парното

    Здравей колеги, имам следния проблем парното работи но степените (перката) които са от 1 до 4 изведнъж спяха да работят. Какво може да е перка или копчето нещо се прееба дайте съвет как да го оправя, защото при това студено време прозореца така се запотява, че не се вижда нищо Колата е Fiat brava 1.6 газ/бензин. Предварително ви благодаря за всякакви критики и съвети )
    Fiat brava 1.6I 16v 103hp газ/бензин 1998

    #2
    обикновено е реостaт, мa тогaвa първa степен рaботи
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #3
      Re: Проблем с парното

      Thebloodrogu написа:
      Здравей колеги, имам следния проблем парното работи но степените (перката) които са от 1 до 4 изведнъж спяха да работят. Какво може да е перка или копчето нещо се прееба дайте съвет как да го оправя, защото при това студено време прозореца така се запотява, че не се вижда нищо Колата е Fiat brava 1.6 газ/бензин. Предварително ви благодаря за всякакви критики и съвети )
      Обикновенно четвърта степен е вързана директно, а другите са на реостат, ама след като няма нито една, може бушона да е дал фира.

      Коментар


        #4
        Парното работи загрява, но не знам на 1 или без перка... Как да разбера дали върти перката? А тези бушони къде са? Имам го от 1 седмица фиата и нищо не знам :D
        Fiat brava 1.6I 16v 103hp газ/бензин 1998

        Коментар


          #5
          При мен при същите симптоми беше ключа, клемите бяха нагорели. Разглабянето е голям пиниз.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар

          Working...
          X