Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с вратката за степените на вентилатора на мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с вратката за степените на вентилатора на мареа

    здравейте имам следния проблем,наскоро си купих фиатчето от подписа и гледам че врътката за степените не работи и има искарано едно коче за пускане на вентилатора и работи само на една скорост (мисля че е на 4та).когато свалих капака на бушоните гледам че има изкарани два кабела вместо бушон за това копче май или е за вентилатора незнам ама като ги извадя и сложа бушон и вратна вапросното копче бушона гарми ако някои знае какъв е проблема щесъм благодарен да пише....благодаря.
    fiat marea 1.9 jtd 105кс. 01г.
    Fiat bravo 1.6 16v 103кс. 00г.
    opel tigra 1.4 16v 90кс. 99г.

    #2
    Неработещите степени най-вероятно се дължат на заминал реостат, който се намира долу при вентилатора.Вече какво е преправяно и дали ще тръгне само със смяната му, нямам идея Другият вариант е да се е прецакала врътката.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      И аз залагам на реостат. Когато не работи ти остава само 4та степен. Ама както казваш, че е преправяна, може да намахаш всичко и да я възстановиш инсталацията.
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        #4
        благодаря ще пробвам надявам се да стане,номие интересно защо гърмят бушоните
        fiat marea 1.9 jtd 105кс. 01г.
        Fiat bravo 1.6 16v 103кс. 00г.
        opel tigra 1.4 16v 90кс. 99г.

        Коментар

        Working...
        X