Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Акумулатор Black Horse

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Акумулатор Black Horse

    Колеги,налага ми се смяна на акумулатор,та дилемата ми е,дали да си взема хубав и скъп акумулатор или евтин,който да си изкара гаранцията и да го хвърлям.За сега съм се спрял на варианта с евтиния акумулатор Black Horse 60Ah 510А стартов ток за 81лв. с 2г. гаранция,някой има ли наблюдения за тия батерии и някой може ли да каже дали си заслужава и дали евтиното няма да ми излезне скъпо?

    #2
    според мен добре си решил. това с гаранцията е съмнително при всички марки, а пък тая цена е наполовина на варта. ако имаш малко късмет ще си на бясна далавера, ако не, в най-лошия случай ще си дал същите пари за същото време на ползване. хич, ама хич, не ми се вярва два кви да е акумулатора, правени в Европа, да не издържат много повече от един от скъпите марки.
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар


      #3
      колега,намерих още една доста примамлива оферта,Брега 44аh 440a Silver с 3г. гаранция за 100лв. ако им оставя стария акумулатор и саответно Брега 54/510 пак силвър с 3г. гаранция за 124лв. да заложа на тях,ама тука идва другия въпрос има ли смисал да се хвърлям на големия,щото четох че не било препоръчително,дали ще може колата да го зарежда на 100%,дайте съвет,кой ще е най-добрия избор.Колата е Браво 1.4 12V с АГУ

      Коментар


        #4
        Едно ще ти кажа колега, на старото ми Браво (1.4 12В) като сложих 60/540 акумулатор, започна да пали като "ощипано".п.с. никога не ти е излишно малко по-мощен акумулатор.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          geramai написа:
          колега,намерих още една доста примамлива оферта,Брега 44аh 440a Silver с 3г. гаранция за 100лв. ако им оставя стария акумулатор и саответно Брега 54/510 пак силвър с 3г. гаранция за 124лв. да заложа на тях,ама тука идва другия въпрос има ли смисал да се хвърлям на големия,щото четох че не било препоръчително,дали ще може колата да го зарежда на 100%,дайте съвет,кой ще е най-добрия избор.Колата е Браво 1.4 12V с АГУ
          От тези двата по-добре 54Ah. Но за същите пари, дори по-евтино се намира FIAMM по Ca-Ca технология. С много по-малък саморазряд и при ниски температури с по-добро вътрешно съпротивление. За съжаление не си от София, можех да съдействам, защото имам отстъпки. Скоро купувах такъв за приятел. Подробности мога да ти дам на лични. От къде, как и т.н.Берга е добър избор.Магнет Марели също не е за подценяване.Българската Искра също. Монбад - не.Варта и Ексайд не са това което бяха според мен.
          Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

          Коментар

          Working...
          X