Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

гуми 185/65/14 стават ли на пунто 1.1 - 1994

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    гуми 185/65/14 стават ли на пунто 1.1 - 1994

    Някой дали е слагал такива гуми и дали има проблеми с размера им?Мерси.
    Fiat Punto 1.1 - 1994
    NISSAN Primera 1.6 - 1997

    #2
    Малко височки ми се струват трябва да се пробва .По правилата когато се увеличава ширината се намаля височината .
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      dani389 написа:
      Малко височки ми се струват трябва да се пробва .По правилата когато се увеличава ширината се намаля височината .
      Е, да така е, (сега съм със 155/80/13), но при мен ситуацията е, че имам такива гуми и ако знам дали стават, само трябва да си взема едни железни джанти.... Ако някой е с такива ще е най-добре да се произнесе по въпроса...
      Fiat Punto 1.1 - 1994
      NISSAN Primera 1.6 - 1997

      Коментар


        #4
        Аз съм със 185/60/14 и нямам проблеми . Пробвал съм с 5 човека , тримата от зад не бяха слаботелесни ( ) и не опираше . Гледам калниците позволяват още малко по-голяма гума , но ще станеш като джипка :D Тези 155/80/13 са си високички също , но гледам диаметъра на 185/65/14 е с 18мм повече . За вървеж няма да усетиш фрапираща разлика , но широките гуми са много по-стабилни ! Личен опит . Ако са ти хубави гумите и не возиш по трима човека отзад постоянно , може да ги сложиш . Аз така бих направил От приятел трудно ще намериш същия размер с джанта за проба .
        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

        Коментар


          #5
          Аз съм със същите гуми 14`18565 и да ти кажа нямам никакъв проблем, освен ,че ми се увеличи разхода и пунтото стана като джип :D
          Grande Punto 1.3 75 hp
          Croma 1.9 Multijet 150 hp

          Коментар

          Working...
          X