Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предна броня на Фиат Пунто МК2-проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предна броня на Фиат Пунто МК2-проблем

    Колеги ,има ли някой който да е имал същия проблем като моя.Та......онзи ден бях на почивка в Св.Влас и ако някой е ходил знае какво педставляват улиците там(почти няма равно място за паркиране),и както всички чинно си я бях положил с оченцата надолу на един супер стръмен баир точно под нашия хотел.И с настъпването на сутринта и потеглянето на плаж оставам страшно озадачен как моето дзверче беше залепнало точно зад едно черно джипченце BMV,който беше паркиран на метър пред мен предния ден(явно ръчната ли не ми е издържала незнам,а и си бях на скорост,ама нейсе)Дръпнах я назад и се изумих как от нищо се получава голяяяям дерт,предната броня икривена,за мен е супер грозно и гадно и затова искам съвет как най-правилно да постъпя или направо да взимам нова броня което не мисля че в случая е удачно,тъй като си мисля че едно изправяне при някой по-опитен майстор би свършило работа.Таа.........засега Ви моля за съвет.Какво да правя?ПомагайтеЕто и картинка на случилото се:
    Прикачени файлове

    #2
    разкачи леко подкалника и избутай бронята, той се държи на пет шест рапитки, и я остави на слънце да я понапече тия брони са доста пластични и лесно си въстановяват формата, а за слъцето като я напече, тя сама си връша формата
    ...хладилник, карам хладилник...

    Коментар


      #3
      seninkn написа:
      разкачи леко подкалника и избутай бронята, той се държи на пет шест рапитки, и я остави на слънце да я понапече тия брони са доста пластични и лесно си въстановяват формата, а за слъцето като я напече, тя сама си връша формата
      Тия брони за мен са жив..т....шак!Значи махам внимателно подкалника (тва черното пластмасово,грозновато образование)в смисъл целия или само на огънатото място.Няма смисъл да свалям фара ,нали ..а просто издърпвам навън лекичко бронята?

      Коментар


        #4
        по скоро с удар отзад и изкача, а за подкалника по скоро отпред пред гумата и отдолуа че са таааа?к ни бих казал на МК1 бронята влиза доста под колата и спокойно си забирам из бордюрите при паркиране пък и при удар почти веднага си връща форматакарам гоуФ 3 комби служебна и като почукна бронята тя се откача от другата страна гадос ха ха...
        ...хладилник, карам хладилник...

        Коментар


          #5
          seninkn написа:
          по скоро с удар отзад и изкача, а за подкалника по скоро отпред пред гумата и отдолуа че са таааа?к ни бих казал на МК1 бронята влиза доста под колата и спокойно си забирам из бордюрите при паркиране пък и при удар почти веднага си връща форматакарам гоуФ 3 комби служебна и като почукна бронята тя се откача от другата страна гадос ха ха...
          Приятел,отдолу не виждам начин как да стане,по-скоро трябва да сваля фара и от там да се натисне.Отпред не може да се свали гадната черна пластмаса

          Коментар


            #6
            Пробвай първо на канал или на подемник ако може да си вкараш ръката и да натиснеш отвътре, би трябвало да изкочи, ако нямаш такива удобства прави както ти е казал колегата. Вдигаш на крик колата, сваляш гумата и с една отверка звезда развиваш пластмасовия подкалник, и от там ако не можеш да бръкнеш сваляи бронята. Имам съмнения обаче че дори и да изкочи навън пак ще си личи леко т. е. може да има лека деформация или да се напука боята. Пиши какво си направил след това. Успех

            Коментар

            Working...
            X