Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Castrol Magnatec в Пловдив?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Castrol Magnatec в Пловдив?

    Колеги, откъде мога да си купя въпросното масло в Пловдив и ако може да е оригинално. И дали да сложа 5в40 или 10в40? 1.6 е мотора. Зимата не е ли по добре да се сложи по-рядко масло? Пробвал съм да сложа в камерата селениа 20к, и за една вечер става на боза Представям си как я качва тая боза до валовете, нищо чудно, че тропа зимата докато загрее.

    #2
    Какво те кара да мислиш, че кастрола няма да се сбози?
    Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
    Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
    FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
    Powered by Total & Fobos LPG

    Коментар


      #3
      Регион ПловдивАдрес: Пловдив 4000, ул. Рогошко шосе 6Б, факс: + 359 945 276 Телефон: + 359 32 945 274;275 това е представителя за Пловдивпитай с кои магазини работи, а може да продава и на дребно...
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Sev написа:
        Регион ПловдивАдрес: Пловдив 4000, ул. Рогошко шосе 6Б, факс: + 359 945 276 Телефон: + 359 32 945 274;275 това е представителя за Пловдивпитай с кои магазини работи, а може да продава и на дребно...
        Мерси, ще звънна, че другия месец трябва да го сменям .. за 3 месеца 10к как успях да ги навъртя, още се чудя

        Коментар


          #5
          MadHead написа:
          Какво те кара да мислиш, че кастрола няма да се сбози?
          Кастрола съм сигурен, че също ще се сбози, питам къде има защото ми хрумна да сложа някакво различно масло. За сбозването имах предвид, дали не е по-добре да сложа 5в40 през зимата, защото като гледам каква каша става докато качи и все едно без масло си работи.

          Коментар


            #6
            В Метро е най-евтино, по едно време го гледах 68лв за 4 литра полусинтетика 10W40.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              отиди и си вземи масло от партньорите на форума - 100% гарантиран произходточно в Пловдив им е офисаhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=57977щом караш толкова много направо взимай пълна синтетика и карай 15 000 между смените
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Такова масло има мисля в склада на Лукойл.Кръстовището на Ален мак посока Топлофикация завиваш на дяснопосока Брезовска,склада е 300-400метра по тая улица.Продават Кастрол,Мобил и някакви тяхни масла и цените са много добри.
                Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                Коментар


                  #9
                  Колега щом искаш някакво различно масло, защо точно Castrol? Аз лично не съм го пробвал ама се четат и доста негативно отзиви за него. Аз карам от един месец с Agip 10w 40 и съм страшно доволен, мотора промени доста работата си особено като е студен.(колата е BRAVA TD100)
                  НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

                  Коментар


                    #10
                    Sev написа:
                    отиди и си вземи масло от партньорите на форума - 100% гарантиран произходточно в Пловдив им е офисаhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=57977щом караш толкова много направо взимай пълна синтетика и карай 15 000 между смените
                    Супер, благодаря! Може пък и яко да сложа

                    Коментар


                      #11
                      Валентино_88 написа:
                      Колега щом искаш някакво различно масло, защо точно Castrol? Аз лично не съм го пробвал ама се четат и доста негативно отзиви за него. Аз карам от един месец с Agip 10w 40 и съм страшно доволен, мотора промени доста работата си особено като е студен.(колата е BRAVA TD100)
                      Ами четох им на сайта как била революционна технология тази Magnatec, и маслото полепвало по повърхностите. И по дискавъри има едно предваване Wheeler Dealers и пича само такова слага Аз сега карам със селениа 20к и не мога да се оплача, колата си работи нормално, идеално тиха е. Единствено зимата потропват клапаните в началото, но като го видях как става на каша като се замрази, нищо чудно. Първото масло с което я карах беше бизол, 5в40, пълна синтетика и си беше пак същата работа, нищо не се промени и след като минах на селениа. Единствено искам да разнообразя тоя път с друга марка. Купувам си селения, понеже се надявам да не ги фалшифицират тия железни кутии и се надявам да е оригинално. Ако мога да си взема от вносител и имам някаква сигурност бих взел другото.

                      Коментар


                        #12
                        spark написа:
                        В Метро е най-евтино, по едно време го гледах 68лв за 4 литра полусинтетика 10W40.
                        В Карфур имаше на промоция 5W40 за 75лв. 4л.
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          #13
                          Не можах да го намеря тоя кастрол, а и не обикалях много де. В крайна сметка си сложих пак селения K Pure Energy 5W40 Квото такова.

                          Коментар


                            #14
                            Преди 4 дена ми смениха маслото в фиат-сложиха кастрол-колата върви като.........нямам думи,по добре да сляза да я бутам.не слагай кастрол.гонзо бяга по бързо след вечер в дискотека.....
                            "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
                            Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

                            Коментар


                              #15
                              cenitel написа:
                              Преди 4 дена ми смениха маслото в фиат-сложиха кастрол-колата върви като.........нямам думи,по добре да сляза да я бутам.не слагай кастрол.гонзо бяга по бързо след вечер в дискотека.....
                              Да ти кажа, все тая е какво масло съм сложил. Разлика не намирам. Мисля си, че с това сега по-бързо сякаш вдига обороти, обаче е много вероятно и да е само във въображението ми това А то досега съм слагал веднъж bizol пълна синтетика, и друго само Selenia 20k и Selenia for Alfa Romeo, ама те са еднакви и все по един и същ начин си върви. Какъв кастрол сложи ти? Съмнявам се, че има ментета, селенията поне с тия железни кутии запечатани, по-атентично ми се струва.

                              Коментар

                              Working...
                              X