Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Резултат от използването на POLYTRON

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Резултат от използването на POLYTRON

    Здравейте колеги!Това са резултатите от използването на маслата POLYTRON в дизелов двг. Марката не е Фиат но това няма особенно значение. Въпросният автомобил има 30 000 км. с Политрон. Преди това е карана все с хубави масла. Износване на практика няма, но никога триещата част на гърбиците не е била такава и никога двг не е бил толкова чист. Същото забелязвам и на Пандата от подписа. Просто ако на някой му е интересно да разгледа! Продуктите наистина са изключителни!
    Прикачени файлове
    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

    #2
    А как да разбираме темата ?Че е реклама, реклама е, но не може да се докаже нищо с тази тема.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Що да е реклама? Аз съм клиент! Освен това може на някой да е полезно! Много хора питат за тези масла, чешем си езиците без много факти. Сега показвам картинки и айде реклама. Кой както иска да го разбира, модераторите може да махнат и темата ако искат. На никой не съм казал да си го купи! А може би някой хора се дразнят, че е по-добро от Селения, Кастрол и Мотул! А и на никого, нищо не доказвам, отбелязвам че продуктите са качествени, заради проявеният интерес към тях от някой колеги в нашия форум.Както и да е, няма да си разваляме отношенията заради това. Живи и здрави!
      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

      Коментар


        #4
        Това 30 000км без смяна ли значи?
        Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

        Коментар


          #5
          Аз като гледам, цената на тези масла е сериозна и бивало да няма ефект от тях.
          Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

          Коментар


            #6
            Цената им е меко казано висока, но може и да опитам следващия път. Поне в Бургас служебните им коли като че ли почти всички са Фиат Браво
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              Аз съм слагал такова масло, едно не ми хареса в него, че ми беше останало в тубичката за доливане и през зимата на около -10 гр. това масло беше станало като боза. А иначе това, че е толкова чисто след него в дизелов двигател говори, че има много добри отмиващи качества.
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                Да така е от MTC-то в него. При наливане трябва хубаво да се разбъркват тубите! Полусинтетиката остава течлива до -34гр. Полусинтетика на Мотул стана на грес при -25гр.
                Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                Коментар


                  #9
                  кроко61 написа:
                  Това 30 000км без смяна ли значи?
                  Не! Спазван е сервизният интервал - 10 000км. Както винаги!
                  Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                  Коментар


                    #10
                    всъщност каква е цената на 10/40 полусинтетика
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #11
                      20лв. за литър.
                      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                      Коментар


                        #12
                        Аз поздравявам колегата за инициативата, и желанието да сподели тези снимки с нас ! Аз съм си направил снимки след каране със SELENIA. Сега карам с STATOIL, а преди с CASTROL. Като дойде време да сменям маслото , задължително ще сваля капака на клапаните, и ще публикувам за сравнение с CASTROL/STATOIL...
                        FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

                        Коментар


                          #13
                          Този дизелов двигател на Пежо е доста чист наистина от вътре.С това масло може спокойно да се кара поне 15000 клм до смяна,като по този начин ще си оправдае по високата цена.

                          Коментар


                            #14
                            Алкалният му запас е TBN=9. Имам приятели които го карат наистина по 25 000км. и доколкото се вижда през отвора на капака, нещата изглеждат по същият начин. И да, двг е на Пежо306.
                            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                            Коментар


                              #15
                              Добре де това що за производство е? Гледах им сайта ама много "посредствено" направен сайт. Чукнах да видя в секцията с картинки за автомобилен спорт и там само снимки от БГ. Това нещо БГ производство ли е? И гледах и клипчето как действа и ми се струва малко измислено това как ще променя формата на метала след обработка с маслото. Това звучи малко като научна фантастика. :D
                              KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                              Land Rover Discovery 2.5TD '94
                              EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                              EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                              EX: Fiat Regata 1.7D '84

                              Коментар

                              Working...
                              X