Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

масло за скоростна кутия на браво.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    масло за скоростна кутия на браво.

    Здравейте!Честита коледа! От доста време не бях писал във Форума, защото колата не се беше чупила,но напоследак имам проблеми със скоростите. Всичко тръгна от един скъсан маншон на полуоската от към скоростната кутия и част от маслото беше изтекло. Не съм я карал много така, ремонтирахме я, доляхме литър мисля valvoline- всичко перфектно. После пак изтече-майстора си оставил ръцете. И после доливах ама някакво евтино. Скоростите си влизаха перфектно! Смених пак лагера с маншона, вече няма теч. Пак долях някакво няливно за 10лв литъра. Вече не знам колко вида масло има в кутията, но усещам скоростите да влизат по трудно. ОСОБЕНО ОТ ПЪРВА НА ВТОРА! Доста трудно влиза и трвбва бавно да да я превключа, за да не изхърка. Дори и 100км да мина не се променя. Възможно ли е този коктейл от масла да е причината или механиката е повредена. Дайте съвет. Ако е маслото- какво масло се препоръчва за тази кола.браво 1.6/96 бензин
    фиат браво sx 1.6/16в/96

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ht=75w90Ако все пак нещо е останало неясно - попитай
    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

    Коментар

    Working...
    X