Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чистачки за Fiat Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Първо бях взел едни китайски Graphite за около 3 лева комплект 2 броя - и след 2 месеца им свърши графитното покритие на гумата и спряха да се плъзгат гладко и почнаха да вибрират. Перото от графита го нанизах на задната - но тя така или инъче не се ползва.След това взех за 16-17 лева комплект 2 броя с еднаква дължина май 51 см - VALEO и вече трети дъждевен сезон съм с тях от пролетта на 2007-та. Като го сметна май по-евтиното излиза по-скъпо.
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    Коментар


      #32
      niko_ymn написа:
      Първо бях взел едни китайски Graphite за около 3 лева комплект 2 броя - и след 2 месеца им свърши графитното покритие на гумата и спряха да се плъзгат гладко и почнаха да вибрират. Перото от графита го нанизах на задната - но тя така или инъче не се ползва.След това взех за 16-17 лева комплект 2 броя с еднаква дължина май 51 см - VALEO и вече трети дъждевен сезон съм с тях от пролетта на 2007-та. Като го сметна май по-евтиното излиза по-скъпо.
      Така си е .За колегата дето се присмиваше за цената на БОШ да уточня че вчера купих и за Реното на брат ми пак единички в опаковка и цената за двете беше 13.50лв. дори служителка ме уведоми че до преди два дни са били на акция с още по-ниски цени ама карай здраве да е.Така ч е в бъдеще ако може да се въздържа от глупави коментари.Поздрави!
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #33
        niko_ymn написа:
        Първо бях взел едни китайски Graphite за около 3 лева комплект 2 броя - и след 2 месеца им свърши графитното покритие на гумата и спряха да се плъзгат гладко и почнаха да вибрират. Перото от графита го нанизах на задната - но тя така или инъче не се ползва.След това взех за 16-17 лева комплект 2 броя с еднаква дължина май 51 см - VALEO и вече трети дъждевен сезон съм с тях от пролетта на 2007-та. Като го сметна май по-евтиното излиза по-скъпо.
        Как си с 2 по 51см, като до преди малко се говореше за 60/48 не мога да разбера.Някой има ли точните размери за нашите коли да се напишат и да се знае?
        FoRzA ItaliA
        Lancia Delta HPE
        ex FIAT Uno 1,0 fire - продава се на части

        Коментар


          #34
          48см + 55см http://emk-33.com/shop/product_info....12o2nd4o0f0tm6 Аз на Мареата съм с тези размери и са точно. Ако искаш виж на снимката в гаража. Не се допират помежду си и не стърчат от пластмасата.

          Коментар


            #35
            BoZZanI написа:
            niko_ymn написа:
            Първо бях взел едни китайски Graphite за около 3 лева комплект 2 броя - и след 2 месеца им свърши графитното покритие на гумата и спряха да се плъзгат гладко и почнаха да вибрират. Перото от графита го нанизах на задната - но тя така или инъче не се ползва.След това взех за 16-17 лева комплект 2 броя с еднаква дължина май 51 см - VALEO и вече трети дъждевен сезон съм с тях от пролетта на 2007-та. Като го сметна май по-евтиното излиза по-скъпо.
            Как си с 2 по 51см, като до преди малко се говореше за 60/48 не мога да разбера.Някой има ли точните размери за нашите коли да се напишат и да се знае?
            ми представи си -със такива е,аз пък бях със две по 54...сега съм 60/48 какъв е проблема да сложи по-малки не мога да разбера ако беше казал по големи разбирам,но по малки винаги ще си се съберат
            ex.Мареа ТД100

            Коментар


              #36
              tarsj

              tarsj mehanizam za predna 4ista4ka za fijt punto 2000g.Ako moge da me naso4ite otkade da j vzema i kakva e cenata.6te vi bada blagodarnaПрочетете правилата на форума!Модераторски екип на fiat-bg.org
              ldkldkldkl

              Коментар

              Working...
              X