Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кабели за свещи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кабели за свещи

    Здравейте,имам Фиат Пунто 1.2, 16 V - 1997г. Тъй като колато постоянно губи обороти и гасне ми казаха че трябва да сменя кабелите на свещите тъй като са си заминали. Свещите на колата ги сменях. Колата е на гас и бензин. Моля за съвет за марка за кабели, защото в сервиза на фиат ми казаха че са олко 160 лв което е доста за мен.Благодаря предварително!

    #2
    Виж тук:http://***Модерирано***
    Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
    ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

    Коментар


      #3
      Re: Кабели за свещи

      jompeto написа:
      Здравейте,имам Фиат Пунто 1.2, 16 V - 1997г. Тъй като колато постоянно губи обороти и гасне ми казаха че трябва да сменя кабелите на свещите тъй като са си заминали. Свещите на колата ги сменях. Колата е на гас и бензин. Моля за съвет за марка за кабели, защото в сервиза на фиат ми казаха че са олко 160 лв което е доста за мен.Благодаря предварително!
      Колега, имаш лично съобщение.
      ex. Fiat Marea 1.6 16V
      ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
      Lancia Kappa 2.0 VIS

      Коментар


        #4
        На моя Пунтак му сложих кабели "BERU" преди три години и от тогава никакви грижи със запалването. По спомен излязоха около 60лв комплекта.
        Dacia Duster 1.6 4WD

        Коментар


          #5
          Колега, какви са тия 160лв за кабели за свещи ??? Да не караме Ферарита ? За твоята кола са около 50лв комплекта кабели на Магнети Марели.
          Dacia Duster 1.6 4WD

          Коментар


            #6
            Колега, не се заблуждавай да си купуваш ефтините кабели, каквато и марка да са те!!!Кабели БЕРУ си вземи, вярно в магазин като краен клиент са на цени между 100 и 130 лева, но проблем няма да имаш след това. Докато ако си купиш такива за 50 лева след 5 месеца ще си купуваш нови кабели.За моето пунто си поръчах тук . Вярно малко бавно стана с доставката, но ми излезнаха 78 лева кабелите истинско беру докато под 110 лева никъде не го намирах по магазините. Дебелината на кабела сравнение с магнети марели няма нищо общо в полза на Беруто

            Коментар


              #7
              Re: Кабели за свещи

              Малко ме съмнява проблема да е само от кабелите. Трябва да са много зле, че да ги прави тея неща
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #8
                Здравейте,благодаря за съветите, а какво ви е мнението за "Tesla" или "Bosh"? За "Beru" четох наистина добри отзиви, но на този етап мога да отделя до 60 лв някъде.

                Коментар


                  #9
                  Аз съм с Tesla вече 3 година,като преди това смених за 1000 км едни jaminor. От теслата съм супер доволен като цена и качество.

                  Коментар


                    #10
                    Колеги,намерих едни на "Beru" за 80лв. Утре ще ги слагам. Сервиза се намира в София, над кино Арена в Бизнес парк-а в Младост 4.

                    Коментар

                    Working...
                    X