Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поръчка на масло от Германия - има ли желаещи?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Поръчка на масло от Германия - има ли желаещи?

    Здравейте колеги, Ще поръчвам масло от Германия. На мен ми трябват 10литра, за да е максимално евтина доставката е добре да са поне 20 или 25литра.Тоест имам свободно място за 10-15литра. Има ли някой желание да се включи?Маслата са гарантирано добри. Вече няколко години само от там си поръчвам, но понамалихме колите и трудно си правя цяла поръчка. Дори в момента имам едно излишно. Преди имаше такава тема запоръчки в раздела на Сдружението. Мисля, че вече не се прави организация или поне на края на членството ми нямаше.Примерна цена 16 евро за Тотал 5в40 + около 10-15 лв за доставка или общо излиза към 50лева.Няколко примера съм си извадил да ми е по-удобно, всичко е за 5литра.Тотал 10в40 ~ 45лвКастрол 10в40 ~ 60лвGM 10w40 ~ 35лвТова е средно, най-голямата разлика е до 2-3лв на туба в зависимост с кой куриер ми ги пратят. Маслата идват за около 7 до 14дни.

    #2
    колега, само това ли са маслата, дето можеш да поръчаш, тъй като се интересувам от Mobil 1 Turbo Diesel 0W-40 5 литра и цена съответно?
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

    Коментар


      #3
      Не, има само Mobil New life 5литра са около 85лв, слагал съм на 1.9 дизела на Фиат. Много приятно работи двигателят.Аз си взимам Castrol Edge 0w40 и съм много доволен - излиза към 95лв. Много сериозна разлика в шума има сравнено с 5w40.

      Коментар


        #4
        Събрали сме се 20литра, има място за още 5. Утре вечер поръчвам, ако някой иска нещо сега е момента

        Коментар

        Working...
        X