Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте мнение ОТ ОПИТ за гуми Dayton d320

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Търси нещо друго. С дайтоните на буса съм като с шейна като завали дъжд. Точно заради гадните Дайтони - чисто нови, се сплесках на Софийския университет.

    Коментар


      #17
      BO написа:
      От кога пък стар ДОТ (производство преди 2 години) се води стара гума? Дори по абсолютно всички изисквания това си е чисто нова гума с ДОТ според нормативите.За жалост Диана като продават с по-стар ДОТ, ДОТ-а обикновено е около 2006-та година. Ако беше 2012, то нямаше въобще да има намаления. :D
      Точно братовчед ми си купи зимата дот 2011 година Goodyear Ultra Grip 8. На 83лв/бр + безплатен монтаж 205/60/15 ( Това стана преди нова година ) А й 2006 да е като е съхранявана на тъмно и сухо място със добри условия на дали гумата ще се разкапе ......
      Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
      Ex.Bravo 1997 1.8 GT

      Коментар


        #18
        Ibiza написа:
        BO написа:
        От кога пък стар ДОТ (производство преди 2 години) се води стара гума? Дори по абсолютно всички изисквания това си е чисто нова гума с ДОТ според нормативите.За жалост Диана като продават с по-стар ДОТ, ДОТ-а обикновено е около 2006-та година. Ако беше 2012, то нямаше въобще да има намаления. :D
        Точно братовчед ми си купи зимата дот 2011 година Goodyear Ultra Grip 8. На 83лв/бр + безплатен монтаж 205/60/15 ( Това стана преди нова година ) А й 2006 да е като е съхранявана на тъмно и сухо място със добри условия на дали гумата ще се разкапе ......
        ОК, питай Диана дали гумата е съхранявана на тъмно и сухо място, с температура варираща целогодишно между 18 и 21 градуса и относителната влажност да е била винаги между 55 и 60%. Ако това е така, то съм съгласен с теб.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #19
          Не стават. С много не стават!Имал съм и летни, и зимни, още като ги пуснаха в БГ, зимните до ден днешен са на едната кола. Шумът не е чак толкова страшен, но поведението на мокро е трагедия.За зимните, на сняг-само хубави неща мога да кажа- няма затъване. Но колко дена се кара по сняг у нас? През останалото време напред излизат негативите им.Ресурс при градско каране- около 4 години и 40-45 хиляди км.След това вече се нацепват, втвърдяват се грайфера заминава за няколко месеца.Така както я гледаш нова, след два месеца е на конци.

          Коментар

          Working...
          X