Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Летни гуми Debica vs Fulda

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Летни гуми Debica vs Fulda

    Здравейте, аз съм ползвал Debica досега. Питам ако някой е бил с Фулда да каже какви са му впечатленията. Колебая се между тези два варианта за летни гуми
    Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

    #2
    И двата стават да залъжеш съвеста си че си с нови гуми Ако искаш найстина хубави гуми погледни Туйо или GOODYEAR EfficientGrip Performance цените не са толкова различни.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      S_BANKOV написа:
      И двата стават да залъжеш съвеста си че си с нови гуми Ако искаш найстина хубави гуми погледни Туйо или GOODYEAR EfficientGrip Performance цените не са толкова различни.
      На Туйо не се предлагат в момента явно а от GOODYEAR има EFFIGRIP COMPACT за 80 лв/бр.
      Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

      Коментар


        #4
        Я провери при големите гумари, примерно Примекс, или Маргел, там знам със сигурност че ги има щото проверявах и ще поръчвам другата седмица. Спецално гудиъра изглежда супер стабилна гума с подсилени бутони и с доста широки канали.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Между Debica и Fulda, винаги Fulda. Карал съм ги и двете.
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар


            #6
            Ако говорихме за зимни, бих взел Дебиката пред Фулдата.По-добре хубава, доказана гума на година-две, отколкото ново китайче или нова нисък клас.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              S_BANKOV написа:
              Я провери при големите гумари, примерно Примекс, или Маргел, там знам със сигурност че ги има щото проверявах и ще поръчвам другата седмица. Спецално гудиъра изглежда супер стабилна гума с подсилени бутони и с доста широки канали.
              Имам намаления в Диана и avtogumi.bg И в двата ги нямаше... А за Fulda пише Made in Italy.
              Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

              Коментар


                #8
                Дотук отзиви - летни Фулда, зимни Дебика ?
                Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

                Коментар


                  #9
                  Аз сложих Fulda,но на тях пише made in Turkye,сигурно имат завод и в Турция.

                  Коментар


                    #10
                    А за какъв размер гуми става въпрос? аз карам от 3 години с барум бравурис за летни и съм супер доволен и зимни пак барум. При положение че цената им е около 80 лева за 15-ки гумите си заслужават. миналата година и в ауто билд бяха на 5-6 място по качество/ цена от летния им тест за гуми до 15 инча, нагоре големите производители почват да дръпват, защото и на барума цената се качва драстично.Така че от размера бих разгледал и други производители или щом има и гудиър за 80 лева .... Тези 20-тина лева разлика ще се изплатят за времето от което гумата ще запази качествата си, за разлика от дебика/ фулда които ще се изпекат за 2 години и ще се пързалят на мокро като ски.

                    Коментар


                      #11
                      Моите дебики за 5 години не се бяха опекли до такава степен, че да се пързалят на квото и да е. Тая зима сложих едни нови отпред, колкото да спя спокойно. То пък нямаше зима. Относно летните, аз бях много доволен от поведението на колата с Нокиан. Сега съм с Фулда Екоконтрол и не е същото. Не че е поднесла някъде, ама не я усещам толкова стабилна.
                      браво 1,6/90 - 09 г.

                      Коментар

                      Working...
                      X