Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пише ли го някъде цен.отвор върху джантата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пише ли го някъде цен.отвор върху джантата?

    Как мога да разбера колко е цент. отвор върху дадена джанта? На фиат браво 96 четох, че е 58мм май? Харесал съм си ето тези джанти Цъкни тук, но тоя не е написал никъде колко е цент. отвор, а е показал снимки, които аз не разбирам цифрите за какво отговарят?
    Fiat Bravo 1.8 16V 96'

    #2
    Ако трябва да бъдем съвсем точни централния отвор е 58,1мм.За съжаление централния отвор на джантите не се изписва в/у самите джанти, поне аз не съм виждал такива до момента, най добре звънни на човека и го питай колко е централния, ако не го знае го помоли да ти го премери с шублер, защото ако ги вземеш и е по-малък от 58,1мм и искаш да ги караш, ще трябва да ги носиш на стругар да ти ги престъргва до 58,1мм, ако е по голям централния само си купуваш едни втулки и си готов Иначе това, което е изписано на джантите е следното:6Jx14H, LK 98, ET 38, демек6J - ширина на джантата в инчове или 15,24см14Н - диаметър на джантатаLK 98 - м/у болтово разстояние, в случая 4х98ЕТ 38 - офсет на джантите - колкото е по голямо числото толкова повече джантата влиза към окачването, колкото е по малко излиза навън към калника /38 е в милиметри/
    punto HGT

    Коментар


      #3
      Ако са 4x98 е почти сигурно че и централния е 58.1Обикновенно това е съобразено.
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        И този офсет как е? 38 нормален ли е? И едни гуми 185/60?
        Fiat Bravo 1.8 16V 96'

        Коментар

        Working...
        X