Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Невидима чистачка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Невидима чистачка

    Днес случайно открих че съществува зимна течност за чистачки с наночастици, наречена невидима чистачка, правиНевидим филм на стъклото като капките при дъжд се движат назад към тавана при скорост над 80км/ч и реално не е нужно да пускаш чистачки, отделно видимостта е много по добра на нощно шофиране и неполепват насекоми по стъклото, има клипчета из нета, четох мнения че някакъв човек минавал бургас софия без да пуска чистачки в обилен дъжд, сипах течността ще видя как се държи на дъжд, някой има ли отзиви от вас колеги?? И странични реакции относно тази технология??ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Нищо не ме учудва: http://www.youtube.com/watch?v=7is6r6zXFDc
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      Аз ползвам това от линка и съм доволен.http://www.avtostil.si/arexons/rain_off/
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Цък!
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #5
          В ОМВ на цариградско до окръжна го има, цената е 17.40 лв мисля да пасувам, ама ако в Метро или другаде го има все още на по нормални цени ще го взема да пробвам.

          Коментар


            #6
            Страничните ефекти са, че чистачките се скапват много бързо от тази химия и ако някой ден решиш да спреш да ползваш препарата, когато пускаш стъкломиещото по стъклото остава един фил все едно е потно за около 4-5 секунди и после изчезва.

            Коментар


              #7
              Ами аз взех готова течност за чистачки зимен 1 литър за до -20 градуса, с наночастици за 2.25лв!! За цена не мога се оплача но чакам дъжд да тествам.

              Коментар


                #8
                А за чистачките казват че дори по добре работили, плъзгат се по стъклото много по леко спрямо обикновена течност, за химията има логика да ги яде по бързо ама знам ли!!

                Коментар


                  #9
                  Скоро очаквам да я нарекат еврочистачка като всяко ново нещо.

                  Коментар


                    #10
                    milenskia написа:
                    А за чистачките казват че дори по добре работили, плъзгат се по стъклото много по леко спрямо обикновена течност, за химията има логика да ги яде по бързо ама знам ли!!
                    Е да де, ама нали реално трябва да не ги пускаме, как така ще се износват по бързо?

                    Коментар


                      #11
                      Ползвам това на TURTLE и да си призная че върши работа.Може да се открие на 10-на лв
                      Прикачени файлове
                      LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
                      LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
                      LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
                      Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
                      Grande Punto 1.2 LPG

                      Коментар


                        #12
                        И аз ползвах течност с такива качества....ефекта е много добър, но...след близо година и половина две употреба....се оказа, че силно уврежда лака на колата...точно пред пръскалките където пада от течността станаха петна които не могат да се махнат...вероятно с пастиране ще се оправи, но...спрях да използвам подобни продукти...вземам си съвсем обикновена...
                        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                        Коментар


                          #13
                          kiselo написа:
                          И аз ползвах течност с такива качества....ефекта е много добър, но...след близо година и половина две употреба....се оказа, че силно уврежда лака на колата...точно пред пръскалките където пада от течността станаха петна които не могат да се махнат...вероятно с пастиране ще се оправи, но...спрях да използвам подобни продукти...вземам си съвсем обикновена...
                          ХА имене това ме съмняваше че може да се получи, другата седмица преди автомивка (чакам малко да поизсъхнат пътищата) Ще я изпръскам наведнъж да се маха тази невидима чистачка и мия колата и си сипвам и аз нормална. Тези химии стига толкоз!!

                          Коментар


                            #14
                            Аз днес взех от Метро за 11 лв махащата дъжд костенурка , намазах стъклата и да видим, сега остава един танц за дъжд да направя та да тествам

                            Коментар

                            Working...
                            X