Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отчитането на пробега не работи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отчитането на пробега не работи

    Здравейте,карам Фиат Мареа 1.6 16в,и имам проблем със отчитането на пробега на километрежа,искам да попитам къде мога да търся проблема и как да го оправя,мерси предварително

    #2
    в таблото ,а показва ли с колко км караш ?
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    Коментар


      #3
      Да,показва ми,междудругото това за пробега е дигитално

      Коментар


        #4
        Изгоряла крушка от зад на таблото. Миналата година сменях заради същият проблем.

        Коментар


          #5
          Мерси,утре ще погледна

          Коментар


            #6
            Да не ти отчита пробега и да не ти свети осветлението на дисплейчето са съвсем различни неща. Кое точно от двете имаш като проблем?

            Коментар


              #7
              ogi28b написа:
              Да не ти отчита пробега и да не ти свети осветлението на дисплейчето са съвсем различни неща. Кое точно от двете имаш като проблем?
              Не е съвсем така,осветлението на уредите се включва със запалване на фаровете,а изминатите километри,на коя скорост е колата(при автоматик),нивото на метана(бипауер) има подсветка,която пали щом колата е на контакт.Казвам го от личен опит,миналата година свалях табло точно заради този проблем.Всъщност въпроса ти е правилен.Седят едни и същи километри или не се виждат изминатите километри?

              Коментар


                #8
                Не ми ги отчита,не се вижда нищо,дисплея е празен,нищо не показва

                Коментар

                Working...
                X