Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гъвкава връзка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гъвкава връзка

    Здравейте,Поразкъсала се е гъвкавата връзка на тръбите на ауспуха.Някой има ли опит със смяната и ?Интересувам се как се сменя, защото е заварена за двете тръби преди и след нея.Имам още един въпрос. Тръбата от турбото до къвкавата връзка държи ли се на нещо ? При мен не се държи в нищо и за това мисля, че се е скъсала.В магазина ми казаха, че продават няколко размера и трябва да кажа какъв е моя.Колата е Брава 1.9 JTD.
    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

    #2
    това е меката връзка и реже се старата и се заварява новата ,мисля че от турбото до нея не се държи никъде но нека колегите да кажат , тя обира вибрацийте ,премери си я и си купи същия размер
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    Коментар


      #3
      Елементарно Уотсън
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        emzo написа:
        Елементарно Уотсън
        Пак трябва да тълкувам отговора ти.От това, което виждам, мога да кажа, че тръбата с меката връзка и двете муфи са един детайл.Много ясно, че няма да сменя цялата тръба.Та какво искаше да кажеш ?
        fuel injekcion написа:
        това е меката връзка и реже се старата и се заварява новата ,мисля че от турбото до нея не се държи никъде но нека колегите да кажат , тя обира вибрацийте ,премери си я и си купи същия размер
        Предполагам, че ще може с флекса да се скъсат старите заварки и да се завари наново.Меката връзка след оплетката има тръба, която влиза в другата тръба и е заварена.
        04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

        Коментар


          #5
          както искаш така го тълкувай, снимката говори достатъчно.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            трябва да се завари с така нареченото телоподаващо(цео).размера трябва да го измериш.

            Коментар

            Working...
            X