Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Казанче за чистачки - Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: казанче

    kluchar написа:
    Да не го нагряваш много, че е от найлон! Топи се при по-ниска температура. Не е от пластмаса, като другите части. Лепил съм, но внимателно с поялник и напластяване на найлон.
    А какви средства си използвал? Tова обикновен поялник ли е? A kакъв материал използваш за напластяването? (В смисъл, че едва ли e от найлонови торбички. Сигурно трябва да е нещо специално.)

    Коментар


      #17
      Re: Казанче

      GTipo написа:
      Съветвам те също да си свалиш гумата при тая операция, доста по-лесно ще ти е, да не кажа-задължително.
      Колега кво направи ти бе аре да свалим двигателя заради едно казанче! Маха се точно за 1час и гумата въобще не ти пречи махаш подкалника и казанчето на пунтото се държи на 2 а не 3 болта ....Извинявай ако нещо съм те обидил ама не си прав за Пунто

      Коментар


        #18
        Re: Казанче

        spoty написа:
        GTipo написа:
        Съветвам те също да си свалиш гумата при тая операция, доста по-лесно ще ти е, да не кажа-задължително.
        Колега кво направи ти бе аре да свалим двигателя заради едно казанче! Маха се точно за 1час и гумата въобще не ти пречи махаш подкалника и казанчето на пунтото се държи на 2 а не 3 болта ....Извинявай ако нещо съм те обидил ама не си прав за Пунто
        еее ти съединител ли сменяш че 1 час се въртя
        punto 1.2 16v sporting

        Коментар


          #19
          Италианеца

          Днес (неделя) ходих до Италианеца, но не работеше. От оградата се виждаше буквално 2 м висока камара с казанчета от секви коли. Чак сега разбрах защо като се обадих там ми казаха, че трябвало да отида на място и да "търсим". Казаха, че ще струва около 10 лева, а в Александър ауто (по поръчка) е около 140 лв.

          Коментар


            #20
            Re: Италианеца

            andrey написа:
            Днес (неделя) ходих до Италианеца, но не работеше. От оградата се виждаше буквално 2 м висока камара с казанчета от секви коли. Чак сега разбрах защо като се обадих там ми казаха, че трябвало да отида на място и да "търсим". Казаха, че ще струва около 10 лева, а в Александър ауто (по поръчка) е около 140 лв.
            Жалко. Днес (събота) ходих там, но за съжаление не можахме да "изкопаем" като това казанче на снимките от другата подобна тема. Освен това ми направи впечатление, че някои от наличните (хиляди видове) имаха дупки, през които и палеца ти може да мине.

            Коментар

            Working...
            X