Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat "Stilo" Abarth- проблем със скоростите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat "Stilo" Abarth- проблем със скоростите

    Предлагат ми едно "Stilo" Abarth 2.4 20V 2004 година за 500 евро. Колата не иска да превключва скоростите- предполагам , че проблема е в механизма , който превключва предавките. Утре ще направя една диагностика да видя какво ще излеза. Колко може да излезе ремонта в най-добрия и най-лошия случаи:-имам впредвид само цената на частите?
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    #2
    Re: Fiat "Stilo" Abarth- проблем със скоростите

    VooDoo написа:
    Предлагат ми едно "Stilo" Abarth 2.4 20V 2004 година за 500 евро. Колата не иска да превключва скоростите- предполагам , че проблема е в механизма , който превключва предавките. Утре ще направя една диагностика да видя какво ще излеза. Колко може да излезе ремонта в най-добрия и най-лошия случаи:-имам впредвид само цената на частите?
    нали знаеш че Stilo" Abarth 2.4 е със селспиид кутия а именно роботизирано превключване на предавките кола с подобен проблем би била за цяла скорорстна кутия който не са никак евтини
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      #3
      Re: Fiat "Stilo" Abarth- проблем със скоростите

      todorshalev написа:
      VooDoo написа:
      Предлагат ми едно "Stilo" Abarth 2.4 20V 2004 година за 500 евро. Колата не иска да превключва скоростите- предполагам , че проблема е в механизма , който превключва предавките. Утре ще направя една диагностика да видя какво ще излеза. Колко може да излезе ремонта в най-добрия и най-лошия случаи:-имам впредвид само цената на частите?
      нали знаеш че Stilo" Abarth 2.4 е със селспиид кутия а именно роботизирано превключване на предавките кола с подобен проблем би била за цяла скорорстна кутия който не са никак евтини
      От 2004 се монтира ръчна скоростна кутия. Колегата първо да уточни каква точно е скоростната кутия.
      Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
      Punto GT 1.4 Turbo '99
      Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

      Коментар


        #4
        Направих една диaгностика на колата с Multiecuscan и излезе грешка: "P1773 selespssd electric pump". Бях готов да купя колата за 500 евро, както се бяхме разбрали със собственика, но в последствие той се отказа да я продава.
        SEAT Leon Cupra 300
        Triumph Street Triple 765 R

        Коментар

        Working...
        X