Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колони за Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колони за Bravo

    Колеги знаете ли какъв трябва да е диаметъра на колоните за вратите на Fiat Bravo.
    Fiat Bravo 1.4 12V - 98г.

    #2
    Re

    Колоните във вратите са елипси 4"/6".
    Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

    Коментар


      #3
      При мен са си кръгли 13см. Задните също са си кръгли 13ки но видях че е оставено място за малки елипси. Но във вратите ми са 100процента 13ки
      FIAT BRAVO 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Re: Re

        Pesho написа:
        Колоните във вратите са елипси 4"/6".
        И при мен са така... Отзад пише Made in Germany, btw...
        Alles in Ordnung

        Коментар


          #5
          Re

          При мен са 100% елипси 4"/6", даже са с една приставка на тях, която не я знам за какво е. След като при вас са 13см, може да са ви сменявани?
          Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

          Коментар


            #6
            Вчера ми сложиха 17 см на вратите...
            Alles in Ordnung

            Коментар


              #7
              Re

              И аз мисля това да направя, защото тия са малко слабички - все пак са оригиналните!
              Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

              Коментар


                #8
                ами и аз си помислих че може да са сменявани но като слагах тези отзад си паснаха идеално....влизат ли 17ки във вратите нормално или трябва някакви приставки???Защото и аз искам да си сложа по-големи но искам сам да си ги монтирам..тоест не ми се дават пари за приставки
                FIAT BRAVO 1.6 16V

                Коментар


                  #9
                  Ами слага се цокъл, но и ти можеш да си приспособиш нещо за целта - иначе откъм решетката няма никакви проблеми - влиза си 17-ката... Тя всъщност е 165 мм
                  Alles in Ordnung

                  Коментар


                    #10
                    А то има и едни 16ки които се съмнявам да не са 15,5 и те съвсем ще станат. Добре че ми каза защото си бях харесал едни 13ки Сони наистина много хубав звук вадят ама все пак 17ки е друго...
                    FIAT BRAVO 1.6 16V

                    Коментар


                      #11
                      ааа имам и още един въпрос. Понеже един ми каза че кората ми отзад може да не издържи по-мощни елипси, та да ви питам и вас ако някой има идея дали е така или да слагам...
                      FIAT BRAVO 1.6 16V

                      Коментар


                        #12
                        divaka написа:
                        ааа имам и още един въпрос. Понеже един ми каза че кората ми отзад може да не издържи по-мощни елипси, та да ви питам и вас ако някой има идея дали е така или да слагам...
                        ще им кажеш на маисторите дето ще ти слагат елипсите да ти я подсилят няма никакъв проблем
                        Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
                        Lancia Dedra 1.6 91г.

                        Коментар

                        Working...
                        X