Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Надраха ми колата - ами сега ?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Не се коси толкова много! Мареата я надраха първата вечер, след като я регистрирах и я спрях пред блока. Някакви кретени и бяха нарисували голяма свастика на предният капак. В началото не се побирах в кожата си, след това свикнах. След време пребоядисах детайла, но няколко години си карах така със свастика
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #17
      Моята също е надрана от всякъде. Само че не от такъв тип недоброжелатели, а от пишман шофьори. Нещо стана напоследък и мине не мине ден и си я намирам с нови драскотини. Мисълта ми е че не винаги причината за надраскване е че някой ти има зъб или че си направил нещо което не е редно. Просто в БГ всички са такива и шофьорите и не шофьорите - немърливи! Дреме им на тях, важното е да мине покрай колата пък "след него и потоп".Така че не се коси ще свикнеш стига наистина да не е много очеизвадно.Иначе за да не съм офтопик ще кажа за тука че на Илиянци имало някакви шишенца по "тунинг" магазините в комплект с четчици точно за коригиране на такива драскотони. Като цветове имало всякакви и металици и перли и т.н. Поразтърси се при вас по магазините за автокозметика може да изпадне нещо, гледам че колата е сива (често срещан цвят) и може да намериш лесно.Успех и весели празници на всички!
      Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
      182A4.000 IAW49F
      LPG - Lovato EasyFast
      ----------------------------
      "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

      Коментар


        #18
        Колеги, ако се занесе детаил от колата в магазин, където правят бой по поръчка и приготвят флакони с боята и лака. Mims собственоръчно си напръска дернята няма ли да се получи?

        Коментар


          #19
          eacan написа:
          където правят бой по поръчка, няма ли да се получи?
          Не зная как е с бой по поръчка, май идеята е за боя по поръчка? :D
          Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

          Коментар


            #20
            muns61 написа:
            eacan написа:
            където правят бой по поръчка, няма ли да се получи?
            Не зная как е с бой по поръчка, май идеята е за боя по поръчка? :D
            "бой по поръчка" Това си е наказуемо деяние :D и не е хубаво да се търсят такива услуги :D Нещо клавиатурата ме е подвела (тя е виновна) za (Й-то) :D . Та да за а "боя по поръчка" става дума

            Коментар

            Working...
            X