Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как вървят вашите темпра ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Моя ако не ме лъже паметта го видях отдолу до резервоара под една пластмасова кора.Ти ме подсещаш профилактично да си го сменя-мерси!Иначе и при мен е същото.Купих я без газ и беше самолет.Сложих я и с течение на времето макар периодично да я обръщам на бензин не върви както в началото...Някога си мисля дали и тази плочка за газта да не би да бърка работата-малко или много диаметърът й е по-малък,а и повдига дюзата спрямо заводското и положение.....кои знае.
    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

    Коментар


      #17
      white_shark написа:
      Моя ако не ме лъже паметта го видях отдолу до резервоара под една пластмасова кора.Ти ме подсещаш профилактично да си го сменя-мерси!Иначе и при мен е същото.Купих я без газ и беше самолет.Сложих я и с течение на времето макар периодично да я обръщам на бензин не върви както в началото...Някога си мисля дали и тази плочка за газта да не би да бърка работата-малко или много диаметърът й е по-малък,а и повдига дюзата спрямо заводското и положение.....кои знае.
      аз как съм тръгнал да и се дразня ще си сменя филтърчето след зимата ,са не ми се занимава и без това само на газ я карам ,и ще си намеря една друга моно инжекция от кола която не е карана на газ без плочка да вида как ще върви ,и проблема не ти е от плочката и моята плочка повдига дюзата ама вървеше като луда на бензин ,все едно и качвам 50коня с едно натискане на копче даже и обмислям като и взема друго моно да го дам на един стругар да ми разпили малко дросела ,колегата valiosport го беше правил на едно типо и имало голяма разлика и мисля че от 38мм на 41 го беше разпилил но се чудя дали помпата ми е здрава , може да няма сила да направи налягане тая помпа де да я знам ..
      FIAT TEMPRA 1.6 75HP

      Коментар


        #18
        днес говорих с един майстор ,вика ми че дюзата ми е запушена и затова така в ниските ми забива колата ,и скоро ще се сменя цялото моно ,дано е от него
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #19
          Плочката на газта със сигурност убива няколко коня на бензин, защото намалява дебита входящия въздух.
          1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

          Коментар


            #20
            Tempras написа:
            Плочката на газта със сигурност убива няколко коня на бензин, защото намалява дебита входящия въздух.
            a знаеш ли как вървеше на бензин като я взех колата ... и пак си беше с плочка ама вървеше как си трябва
            FIAT TEMPRA 1.6 75HP

            Коментар

            Working...
            X