Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ относно сходимост на салони

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ относно сходимост на салони

    Интересува ме , предните седалки на фиат купе - на какво друго влизат?Много ще се радвам някой да каже браво
    КОГА?

    #2
    Със сигурнот стават на Браво, брава, пунто мк1 ( моето го карам с такива от купето дето размазах).Докато още не ги бях сложил и ги бях обявил за продажба, ме питаха за поло и мерцедес бус дали ще станат... :Dза какво ти трябват по- точно. Сигурен съм, че ще влязат на много коли, въпроса е шейните да са на еднаква ширина, че да стават на поставките на дадената кола.На пунтото например сега шофьорската седалка, понеже на кожените от купето липсва механизма за вдигане и сваляне е с около 5 сантиметра по- ниско и от най- ниско свалената преди седалка на пунтото, докато пасажерската си е на стандартна височина.

    Коментар


      #3
      интересува ме на какво влизат БЕЗ ГРАМ преправяне то е ясно че заиграеш ли се и в москвич ще ги набиеш
      КОГА?

      Коментар


        #4
        Значи ако искаш да свалиш седалката с ламаринените подпори от купето и да го сложиш във друга кола няма да стане Ако за теб преправяне е да развиеш 4 болта и да ги завиеш на подпорите от другата кола ... Просто всяка кола си има различно оформен под и затова има Едни железни планки които правят възможно монтирането на други седалки. Това според мен не е преправяне просто подмяна на крепежните ламарине за седалката към купето...

        Коментар

        Working...
        X