Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

от тук от там за външния вид

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    от тук от там за външния вид

    препоръчайте ми някакви пасти за лъскане на колата. тук гледам, че пишете за някакви пасти на космически цени, а на пазара (кооперативния в Русе) гледам пасти за по 10 лева. Кажете мога ли да сложа на темпрата ксенонови крушки? Ще се вижда ли по хубаво? Колко струват тези крушки и за слагането им необходимо ли е някакво допълнително реле? гледам, че има и евтини сини габаритки, абе страшно много интересни нещица

    #2
    3M,Nigrin,Turtle wax.
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #3
      Re: от тук от там за външния вид

      dessoboy написа:
      препоръчайте ми някакви пасти за лъскане на колата. тук гледам, че пишете за някакви пасти на космически цени, а на пазара (кооперативния в Русе) гледам пасти за по 10 лева. Кажете мога ли да сложа на темпрата ксенонови крушки? Ще се вижда ли по хубаво? Колко струват тези крушки и за слагането им необходимо ли е някакво допълнително реле? гледам, че има и евтини сини габаритки, абе страшно много интересни нещица
      Колега ако говориш за истински ксенонови фарове те ще ти струват колкото колата,а ако говориш за Zenon те са по 10лв комплекта от битака и ще светят .... поне!
      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

      Коментар


        #4
        Какво какво някой крушки ли каза При това ксенон То добре, но скъпо.Ето повече инфо XENON крушките и ЦЕНИ

        Коментар


          #5
          ?

          за слагането на биташкия ксенон май пак са нужни някакви допълнителни релета? какви? и колко пари (пак биташки)

          Коментар


            #6
            Re: ?

            dessoboy написа:
            за слагането на биташкия ксенон май пак са нужни някакви допълнителни релета? какви? и колко пари (пак биташки)
            Нека русенчето да каже, аз съм заврян зет и съм от време на време там

            Коментар


              #7
              И в МЕТРО и в Кауфланд има пасти. Някои обаче са много силни и са специално за премахване на драскотини и трябва да се внимава с какво се пастира и най-вече как се оставя да подейства - за да не ти разтвори и под лака боята ... писал бях някъде подробно.
              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

              Коментар


                #8
                Re: ?

                dessoboy написа:
                за слагането на биташкия ксенон май пак са нужни някакви допълнителни релета? какви? и колко пари (пак биташки)
                Няма биташки ксенон!!! Това което имах предвид в предишния си пост е за крушките с марка Zenon които са си най-най-обикновени крушки и си се слагат ..... както си се слагат крушки! Ако искаш да ти светят повече тези ми ти крушки със слагане на релета разтърси се във форума има поне 2-3 теми за това за или против релета на фаровете!Успех!
                Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                Коментар


                  #9
                  Re: ?

                  rustson написа:
                  dessoboy написа:
                  за слагането на биташкия ксенон май пак са нужни някакви допълнителни релета? какви? и колко пари (пак биташки)
                  Няма биташки ксенон!!! Това което имах предвид в предишния си пост е за крушките с марка Zenon които са си най-най-обикновени крушки и си се слагат ..... както си се слагат крушки! Ако искаш да ти светят повече тези ми ти крушки със слагане на релета разтърси се във форума има поне 2-3 теми за това за или против релета на фаровете!Успех!
                  Да допълня,че ако си вземеш Осрам +50%, Филипс +50% ще ти светят повече. Осрам може да намериш във всяка бензиностанция Шел за 12лв/бр

                  Коментар


                    #10
                    Но един пич от форума ми каза, че изгарят пластмасата на фаровете тия силни крушки...

                    Коментар


                      #11
                      bscsystem написа:
                      Но един пич от форума ми каза, че изгарят пластмасата на фаровете тия силни крушки...
                      не са по-силни55 вата са сипросто светлината е с 50 % повече
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Силни крушки???? На осрама за които говори колегата doofiat и филипса мощността им е 55В колкото си е нормална! Инача виж за тези с релетата е така или поне се водят спорове!
                        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                        Коментар


                          #13
                          Моята я намазах миналия уикенд с паста Turtle Wax Metallic (в синя плоска бутилка), струва 10 лв. в Практикер. Тази паста е само за подобряване на блясъка и защита на боята и не попълва драскотини (да си знаете, че като ги знам какви са консултантите там ) Количеството стига поне за 3 мазания на цялата кола.
                          Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                          Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                          Коментар


                            #14
                            Наистина ксеноновите крушки за по 15лв. може да се нарекат "биташки"! Според мен не струват и 2 лева! Истинските ксенонови крушки изискват специална инсталация, нещо, като положението със лунисцентните, или ако щете енергоспестяващите крушки! Доколкото знам има разлика и в самоте фарове-рефлектори и стъкла. Ако искаш да си купиш крушки, които да светят с по-бяла, или малко по синя светлина си вземи някой модел Philips, Narva, или Osram. Да отбележа обаче-това не са ксенонови крушки! Но светят наистина добре-всичко, което пише на опаковката е вярно.
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #15
                              аз обаче си сложих ксенон и разликата е огромна.няма такова удоволствие нощем.често ме питат "АБЕ БАТЕ ОТ КЪДЕ ВЗЕ ТИЯ КРУШКИ" аз съм двусекционен 2хН1 и монтажа хич не е сложен. Very Happy
                              punto 1.2 16v sporting

                              Коментар

                              Working...
                              X