Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За вентилатора на Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За вентилатора на Пунто

    Колеги с пунто нека уточним къде трябва да се включи перката на вентилатора за охлаждане. Имам пунто 1,2 с клима и вентилатора тръгва когато стрелката на скалата за температурата показва тънката линиика намираща се между дебелите които са по средата на скалата и двете дебели червени в края и. Доколкото занам това е 110 градуса. Вашите къде се включват и включват ли ви се и двете скорости на вентилатора на мен само едната. да поясна скалта ми представлява две дебели сини линии, после една тънка (там обикновенно стои стрелката по време на движение) двете дебели по средата , тънката и двете дебели червени в края

    #2
    Моята се включва горе-долу когато стрелката настъпи началото на двойната дебела линия в средата на скалата. Не съм усетил да имам две степени, на ухо ми се струва, че е една... или никога не съм стигал до втората. За протокола, никога температурата не е преминавала над средата на скалата.
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    Коментар


      #3
      моето пунто няма скала, а само лампа за прегряване, която никога до сега не е светвала / дано да не светва /... вентилатора ми се включва май само когато паркирам пред нас, щото докато отворя портала, после малко повече със задна... и като спра включва за малко и после спира... вентилатора де... май лятото се влючваше перката от време на време на градско, ама кой ти помни, лятото отмина отдавна...
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        donnna написа:
        моето пунто няма скала, а само лампа за прегряване, която никога до сега не е светвала / дано да не светва /... вентилатора ми се включва май само когато паркирам пред нас, щото докато отворя портала, после малко повече със задна... и като спра включва за малко и после спира... вентилатора де... май лятото се влючваше перката от време на време на градско, ама кой ти помни, лятото отмина отдавна...
        Същата работа и при мене... просто едно мнение като за статистиката
        Punto 1.1 55S

        Коментар


          #5
          Re: За вентилатора на Пунто

          petko_dimow написа:
          Колеги с пунто нека уточним къде трябва да се включи перката на вентилатора за охлаждане. Имам пунто 1,2 с клима и вентилатора тръгва когато стрелката на скалата за температурата показва тънката линиика намираща се между дебелите които са по средата на скалата и двете дебели червени в края и. Доколкото занам това е 110 градуса. Вашите къде се включват и включват ли ви се и двете скорости на вентилатора на мен само едната. да поясна скалта ми представлява две дебели сини линии, после една тънка (там обикновенно стои стрелката по време на движение) двете дебели по средата , тънката и двете дебели червени в края
          това са около 100 градусамного вероятно ти работи само втората степен на вентилатораиначе е нормално първата степен да се включи някъде около средата на скалата
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            нормално е като излезе от втората дебела по средата да се включи перката и да падне на първата дебела. или казано минава 90 градуса охлажда и пада на 85-86 градуса.имаш нещо нередно.
            punto 1.2 16v sporting

            Коментар

            Working...
            X