Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със съединителя на Fiat Tipo 2.0 GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със съединителя на Fiat Tipo 2.0 GT

    Колеги, имам следния проблем: докато си карах из центъра на един светофар натиснах съединителя за да изключа от скорост и педала си остана долу.Първоначално си помислих ,че отново се е скъсало жилото ,но този път не е то и рамото ,което движи жилото ми се вижда хлабаво и като го натисна с ръка се чува стържене на метал в метал. Сега съм започнал по малко след работа да и свалям скоростите ,за да разгадая какво се случва .Досега не съм правил такъв ремонт и за това ако някой може да даде някой добър съвет ще му бъда благодарен :D Правя я без канал и е малко сложно понеже и няма много място по моя звер Ще кача няколко снимки като направя.
    Fiat Tipo 2.0 GranTurismo

    #2
    Лошо колега, дано не се е счупило нещо в кутията. Бързо решаване на проблема ти пожелавам че празници идват.
    BMW E46 coupe
    Fiat Punto 1.1 LPG - ex

    Коментар


      #3
      Нещо по комплекта на съдинителя се е счупило. Или лагера се е спраска или нещо по пристискател/феродов диск.Скорости не се чупят по този начин както го описваш. Сваляй смело. Махаш полуоски, разкачаш щанги, привод на километража. Развиваш болтовете и после със се рамото на тампона сваляш кутията долу. Само не забравяй да подпреш двигателя!!! :D
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар

      Working...
      X