Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да пребоядисам Бравата качествено?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде да пребоядисам Бравата качествено?

    В петък бях в отпуск и реших да се отбия при застрахователите, за да им покажа поражения по предния капак от камъчета; предна-задна десни врати, преден ляв калник и пета врата бяха надрани с ключ; заден калник и броня жулнати от две една съпаркингуваща Та на огледа ми казаха да заведа жалба срещу неизвестен извършител в РПУ-то за надирането, за да може да ми признаят щетите и да дадат пари за боядисване на цялата кола. В петък подадох жалбата и очаквам до ден-два да е изготвена бележка, с която да застрахователите ще ми дадат пари за пребоядисване.Питам ви къде може да направя качествено пребоядисване и колко долу-горе струва за тъмносин металик?

    #2
    0888 40 85 67 Киро Няма да съжаляваш.За сив металик на мен ми взе около 100лв на ламарина с изчукването.( Надявам се че няма да се изтълкува като реклама, аз от това не печеля нищо. Не пречи да се надявам на бира )Не мисля, че ще трябва да пребоядисваш цялата кола.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      А долу-горе колко време може да отнеме цялостното пребоядисване, като се има предвид, че колата е надрана с ключ и няма нужда от изчукване?

      Коментар


        #4
        doofiat написа:
        А долу-горе колко време може да отнеме цялостното пребоядисване, като се има предвид, че колата е надрана с ключ и няма нужда от изчукване?
        Колега цялостно качествено боядисване на кола в камера под 1000лв няма да намериш.Имаи впредвид че само боята щом е металик е около 200-250лв килото


        Best Regards
        Fiat Brava 1.4 SX 12v

        Коментар


          #5
          tony__ написа:
          doofiat написа:
          А долу-горе колко време може да отнеме цялостното пребоядисване, като се има предвид, че колата е надрана с ключ и няма нужда от изчукване?
          Колега цялостно качествено боядисване на кола в камера под 1000лв няма да намериш.Имаи впредвид че само боята щом е металик е около 200-250лв килото
          А като време колко отнема, щото без кола съм загубен и искам да си направя сметката?

          Коментар


            #6
            doofiat написа:
            tony__ написа:
            doofiat написа:
            А долу-горе колко време може да отнеме цялостното пребоядисване, като се има предвид, че колата е надрана с ключ и няма нужда от изчукване?
            Колега цялостно качествено боядисване на кола в камера под 1000лв няма да намериш.Имаи впредвид че само боята щом е металик е около 200-250лв килото
            А като време колко отнема, щото без кола съм загубен и искам да си направя сметката?
            4 дена ! подготовката и облепянето е доста ! може и за 3 да ти я направят в най-добрият случай !
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #7
              Може и за един ден да ти я направя..а Това горе са риторични отговори... Ако има сервизи и си на опашката кво правиме ? Или плащаш, колкото се договориш за да стане веднага твойта или оцелваш подходящия момент. Иначе стабилно търкане и ала бала един ден + печене в камерата малко и си готов

              Коментар


                #8
                bscsystem написа:
                Може и за един ден да ти я направя..а Това горе са риторични отговори... Ако има сервизи и си на опашката кво правиме ? Или плащаш, колкото се договориш за да стане веднага твойта или оцелваш подходящия момент. Иначе стабилно търкане и ала бала един ден + печене в камерата малко и си готов
                ОПАА колега много бързо работиш.ако я изтъркаш само на вода докато изсъхне и я облепиш и ти е отишъл деня.а тая кола няма ли разуборудване или я боядисваме с броните и дръжките и лайсните в гаража на двора.а съм сигурен че ще трябва да се пръсне и филер на някои места който има технологично време.така че вярно има риторични отговори.
                punto 1.2 16v sporting

                Коментар


                  #9
                  Дадох колата за боядисване цялата (400лв.) без да давам допълнително пари за боя. Цветът е зелен металик, а резултата ще го покажа другата седмица, дано да не съжалявам
                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар


                    #10
                    spark написа:
                    Дадох колата за боядисване цялата (400лв.) без да давам допълнително пари за боя. Цветът е зелен металик, а резултата ще го покажа другата седмица, дано да не съжалявам
                    Колега, дано наистина ти свършат работа само за тези пари... защото масово "майсторите" подхождат подло - казват: "А! За 400лв ти я прайм!" и после като дойдеш почват: "Ама тоооо.... тука т’ва, там онова... дай още 200лв!"
                    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                    --- в сърцето завинаги... ---
                    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                    Коментар


                      #11
                      Ехаааааа, аз се глася за 1000 лв, ти направо ме разби

                      Коментар


                        #12
                        за тая цена си шампион

                        Коментар


                          #13
                          Както казах боядисаха ми колата за 400лв маслено зелен металик вие си ги знаете стандартните цветове на Брава. Смених и дръжките, но сега съм свалил огледалата, защото искам и тях да пръснат в цвета на купето. Като пооправя и цвета на пластмасите, които леко са поизбелели от слънцето ще пусна снимки. Пича ми каза, че има немски бои по 200 лв литъра, а моята я е пръснал с някаква словенска по 50лв литъра. Не знам колко боя отива за цяла кола, но ако кажем че 200лв за боя, и 200лв за труд (само леко китване тук-там) мисля че 400лв е нормална цена. Тея дето ги пишат по 100лв на ламарина това си е обир. Никой не ви гарантира, че ще ви сложат скъпа боя. Колата стана като нова, боята е абсолютно същия цвят и със същия отблясък на металик като старата, но сега е и с нов лак и направо свети Но за цялата процедура чаках около 2 седмици, защото явно при тея цени камерата е постоянно заета.
                          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                          Коментар


                            #14
                            spark написа:
                            Както казах боядисаха ми колата за 400лв маслено зелен металик вие си ги знаете стандартните цветове на Брава. Смених и дръжките, но сега съм свалил огледалата, защото искам и тях да пръснат в цвета на купето. Като пооправя и цвета на пластмасите, които леко са поизбелели от слънцето ще пусна снимки. Пича ми каза, че има немски бои по 200 лв литъра, а моята я е пръснал с някаква словенска по 50лв литъра. Не знам колко боя отива за цяла кола, но ако кажем че 200лв за боя, и 200лв за труд (само леко китване тук-там) мисля че 400лв е нормална цена. Тея дето ги пишат по 100лв на ламарина това си е обир. Никой не ви гарантира, че ще ви сложат скъпа боя. Колата стана като нова, боята е абсолютно същия цвят и със същия отблясък на металик като старата, но сега е и с нов лак и направо свети Но за цялата процедура чаках около 2 седмици, защото явно при тея цени камерата е постоянно заета.
                            Пич, ти разби детски мечти на половината майстори дето се подвизават тук ! Тези дето вземат по 100-120 лева на елемент (без значение дали става въпрос за броня или таван (половин купе !) От две години те чакам да се появиш и да ми кажеш къде е този магьосник, направил ти колата за 400 лв. и казал ти честно с какви бои работи !Имам една Крома, която в момента я правя перфектна по отношение на окачване и двигател (сменям наред, докато компа спре да отчита грешки). Остава да оправя няколко дребни, но досадни за мен забележки по външния вид - лека вдлъбнатина на предна лява врата (дори не е ожулена боята, но ме дразни), същото с преден капак (слага ли са неподходящ акумулатор и са напънали капака (боята не е паднала, но има две леки изпъквания на мястото на клемите), леко одраскване на задна лява вежда, малко вдлъбване на лява задна врата(това е забележимо, но не се набива на очи). На пръв поглед - нищо особено, но ми се приплаква като почна да изчислявам на елемент ! Та всичките тези дреболии смятани на елемент ми оформят цена от която ми настръхва косата. За 400 лева не бих се замислил и ще си пребоядисам цялата кола !!!!!!!! Така че колега давай координати на този майстор и да работим !п.с. Ако по някаква причина се смущаваш да постнеш координати на този майстор, не се колебай да ми пратиш ЛС !!!

                            Коментар


                              #15
                              това което е казал колегата доста невероятно звучи. За такъв майстор си трябва доста търсене.
                              Fiat Bravo 1.8 GT

                              Коментар

                              Working...
                              X