Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем втора скорост 1.6 16в Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем втора скорост 1.6 16в Мареа

    Колеги имам гаден проблем ,който се състой в това че не ми влиза втора скорост . Пробвах с две различни щанги на скоростите сменявах ги . Нищо не се получи . Масло всичко има , а и на другите скорости няма никъв проблем всичко е добре . Влиза единствено ако съм над 5500 6000 оборота някъде иначе Хръка все едно не съм натиснаал съединител .Някои да може да ме посъветва нещо ? Благодаря предварително .

    #2
    Сваляне и ремонт.На изгасен мотор пробвал ли си да видиш как включва.
    Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

    Коментар


      #3
      FGRC написа:
      Сваляне и ремонт.На изгасен мотор пробвал ли си да видиш как включва.
      На изгасено като включа влиза ама като тръгна да я бутам си върви , един вид не е включена

      Коментар


        #4
        еми ако си сигурен че не е от щангите остават скоростите да са за ремонт ,друго не виждам ?
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          Скоростите са за ремонт.При голямо натоварване ли се получи това или постепенно.
          Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

          Коментар


            #6
            Колеги скоростите са на една седмица Какво би тряяло да се е счупило ?

            Коментар


              #7
              на 1 седмица от завода или от някой некъдърник,който ги е правил

              Коментар


                #8
                Ми купих ги от еедна друга мареа ( втора употреба ) защото мойте се разпаднаха

                Коментар


                  #9
                  deivis12 написа:
                  ...( втора употреба ) ...
                  Мда..., това е риска на "живото" предаване.Мисля, че имаш проблем с избирача на СК.
                  Stop giving directions, just say "Follow me."
                  Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                  Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                  Коментар


                    #10
                    sok1 написа:
                    deivis12 написа:
                    ...( втора употреба ) ...
                    Мда..., това е риска на "живото" предаване.Мисля, че имаш проблем с избирача на СК.
                    Мога ли нещо да направя , че да имам 2ра скорост или тряя да я карам на сервиз ?

                    Коментар


                      #11
                      Сервиз и нови части.Не знам защо повечето колеги бързат веднага да купуват цяла ск. кутия като те се ремонтират успешно.
                      Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                      Коментар


                        #12
                        deivis12 написа:
                        sok1 написа:
                        deivis12 написа:
                        ...( втора употреба ) ...
                        Мда..., това е риска на "живото" предаване.Мисля, че имаш проблем с избирача на СК.
                        Мога ли нещо да направя , че да имам 2ра скорост или тряя да я карам на сервиз ?
                        От къде може да знаем какво можеш и какво не... И последно можеш ли или не можеш да си отремонтираш скоростната кутия? А да я демонтираш само.....????
                        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                        Коментар


                          #13
                          Добре ,благодаря на отззивите ще видя какво може да се напрви

                          Коментар


                            #14
                            какво-ремонт на кутията,какво може,иначе трябва да се присъединиш към отбора на мазохистите

                            Коментар

                            Working...
                            X