Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои фарове да избера за брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кои фарове да избера за брава

    здр тъй като трябва да купя фарове се чудя с лупи ли да са или безколата е фиат брава 99га и също така си мисля ксенон или хубави крушки дайте съвет
    FIAT BRAVA 1.6 16V 98

    #2
    Най-добре фарове с лупи, след което рециклираш рефлекторите на късите, слагаш един ксенон, и проглеждаш. Около 200 - 250 лева ще ти стъпи всичко. Ако не ти се дават, каквито и фарове да вземеш втора употреба, поне рециклирай рефлекторите на късите.,,,,,,,,,,........... ето ти малко точки и запетаи за следващият път!
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      nikolce написа:
      Най-добре фарове с лупи, след което рециклираш рефлекторите на късите, слагаш един ксенон, и проглеждаш. Около 200 - 250 лева ще ти стъпи всичко. Ако не ти се дават, каквито и фарове да вземеш втора употреба, поне рециклирай рефлекторите на късите.,,,,,,,,,,........... ето ти малко точки и запетаи за следващият път!
      и аз съм се чудил доста относно тоя въпрос , но се чудя какъв е тоя рефлектор които трябва да се рециклира на късите при положение че лупата май свети на къси нали така. ?
      Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
      Ex.Bravo 1997 1.8 GT

      Коментар


        #4
        Отзад на лупата има рефлектор, който да концентрира светлината в нея и тя да я праща в правилна посока в пътя.Фарове с лупи е и моя съвет!

        Коментар


          #5
          Бравата ми е с обикновени фарове, с рефлектори, а Мареата е с лупи и определно мога да усетя разликата. Рефлекторните светят много добре, особена както съм почистил моите, но лупите концентрират светлината там, където ти трябва, особено в мъгла. А и лупите са подходящи за ксенон, до колкото рефлекторните не.
          Fiat Punto`04 1.2 60hp.
          Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
          ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

          Коментар


            #6
            Ibiza написа:
            и аз съм се чудил доста относно тоя въпрос , но се чудя какъв е тоя рефлектор които трябва да се рециклира на късите при положение че лупата май свети на къси нали така. ?
            Разгледай снимките в тази тема и ще ти стане ясно какво и как се рециклира на фар с лупа.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=33163
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              nikolce написа:
              ....... слагаш един ксенон, и проглеждаш.....
              Така е!
              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

              Коментар

              Working...
              X