Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зимни Гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Зимни Гуми

    Иде зима. От няколко седмици се търкалям по магазините и се чудя кви гуми да взема. Аз Фиат-ката съм я обул. Миналата година взех 4 Марангони, ма ся дирим да обуем и другата кола Жигулатора е бос Вървя и хем не ми се дават много пари за гуми (щото зимата рядко се кара) хем искам да не купя някакви пръчки дето после да си бия главата с тях. Един ми предлагаше следните марки.Тигар и Викинг на що годе сносни цени. Аз съм се насочил към Дебица. Приятелите ми казват че и викинг-а не са лоши. За тигар-а нищо не съм чул. Нито знам какво производство са.

    #2
    Тази тема е толкова дъвкана, дъвкана, че изпюта! Колега, потърси в архива с ТЪРСЕНЕ и в Общи приказки!http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9928http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9704Tiger (не съм сигурен как се изписва марката) гумите едно време се правеха в бивша соц. държава, но не помня коя. Debica определено си заслужава цената. Аз карам вече втора кола с тази макра зимни гими и съм много доволен. Е... едва ли може гума струваща 90лв. да се сравнява с такава за 250, но за цената си са перфектни!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      повечето мнения са субективнизащото повечето сме карали по 1-2 марки гумивзимай тези, които са ти по джоба
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        e

        Дебица
        селото се оказа точно в града

        Коментар


          #5
          Искам да споделя какво четох преди няколко дни в аутобилд.Сравняваха 4 вида гуми.Някаква кучемарка беше най-евтината (29 евро),а най-скъпите бяха мишлен и гудияр.По показатели на сухо кучемарката беше по-добра,но отстъпваше на дъжд и сняг с максимум 1,5 метра,което може да е фатално,но нека не бъдем фаталисти.По-важно е да си със зимни гуми,отколкото с маркови зимни гуми.както беше споменато взимай според джоба ти и гледай да не са регенерат.
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар

          Working...
          X